The Last Night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Favourite zampakuto
Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:38 am Scris de honey06

» Fav arrancar
Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:26 am Scris de honey06

» Top 3 personaje favorite
Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:19 am Scris de honey06

» Hello.. here is me!
Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:59 am Scris de honey06

» Parere despre Bleach
Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:47 am Scris de honey06

» Parere
Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:43 am Scris de honey06

» Amor si Spirit ( naruxhina, sasuxsaku)
Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 3:29 pm Scris de nikolika

» My oracle
Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 6:28 pm Scris de nikolika

» Cu cine se potriveste Yuuki?
Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 7:02 am Scris de deeaanimegirl

» Hy-a kitty is here
Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 1:20 pm Scris de roxycamy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 19, Vin Mar 29, 2024 1:53 am
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Regulament

 

 Cum vi se pare la scoala ?

In jos 
+7
Pucca
dark_inside_like_a_demon
Lina Inverse
Coumarin
SinQ
Fake SmilE
Lorette
11 participanți
AutorMesaj
Lorette
Sunshine
Lorette


Numarul mesajelor : 331
Karma :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Warn :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Cum vi se pare la scoala ? Empty
MesajSubiect: Cum vi se pare la scoala ?   Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeJoi Feb 12, 2009 9:27 pm

Intrebarea e : cum vi se pare la scoala ?
Mie una nu-mi prea place .
Invatam lucruri interesante la ea dar uneori devine plictisitor sa mergi zi de zi la scoala , sa faci teme intr-una sa inveti etc etc . u.u'
Ce iubesc eu cel mai mult la scoala ? PAUZELE ! De fapt cine nu le iubeste ? :)):
Sus In jos
https://the-last-night.forumgratuit.ro
Fake SmilE
Chibi
Fake SmilE


feminin
Numarul mesajelor : 68
Varsta : 29
Oras natal : PE undeva pe langa Bucuresti, Prin Bucuresti, Sub Bucuresti sau In Bucuresti.
Stare de spirit : ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶
Karma :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Warn :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Cum vi se pare la scoala ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare la scoala ?   Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 10:18 am

Cate lucruri interesante invatam noi la scoala.
Adica imi place atat de mult sa ma abureasca profa de romana cu locutiunile ei substantivale si verbale si cu functiile ei sintactice si cu apozitiile ei :x_x:
Si imi place atat de mult sa ma scoata la tabla la minunatele ore de fizica si chimie... :x_x:
pe scurt:nu imi place scoala.da DELOC.
Sus In jos
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Warn :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Cum vi se pare la scoala ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare la scoala ?   Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 2:27 pm

Mie imi place scoala si nu imi place scoala. Da si nu. Asa si asa.

Avantaje
Daca iti place cartea si o inveti, ajungi ceva cand vei fi mare si o sa ai o paine sa le dai copiilor tai. Acolo iti intalnesti prietenii, colegi si profesorii care iti plac, dar si care nu iti plac, dar asa o trec la dezavantaje. La scoala inveti lucruri noi, interesante si poate ca nu o sa mori prost, intrebandu-te "Ce e scoala?".

Dezavantaje
Iti pierzi un timp bun din viata pe scoala si facultate, acolo te intalnesti cu prietenii tai, dar si cu dusmanii, ei nu se exclud. Si ar mai fi unul, acela ca nu faci altceva decat sa inveti in fiecare zi, sa-ti faci temele, sa stai pe scaun si cu coatele pe banca, plictisindu-te la unele ore... soo boring!

Deci nu pot zice ca imi place sau nu scoala. Totusi cred ca este un lucru esential in viata noastra^^.


Ultima editare efectuata de catre SintaX_Dev in Joi Apr 16, 2009 11:51 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
Coumarin
Lool
Coumarin


feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 64
Karma :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Warn :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Cum vi se pare la scoala ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare la scoala ?   Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 3:30 pm

Pai mi se pare frumos lol XD Nu am fost niciodata impotriva scolii, dar nici pro. Adica, stati si va ganditit putin : daca nu ar fi scoala asta rea, urata etc etc etc, ce-am mai face noi? Am ramane niste analfabeti care ar vorbi mai rau decat tiganii u.u' Intr-adevar, pentru orice copil scoala este, mai mult sau mai putin, un chin. Dar asta nu inseamna ca terbuie sa facem din tantar armasar pentru ca nu e cazul u.u' Daca prinzi totul din prima, nu mai este necesar sa stai si sa te gandesti la fiecare chestiuta din materie, pentru ca-ti dai seama din baza. Temele, credeti-ma, sunt absolut necesare, iar la capitolul "profesori" fiecare interpreteaza cum vrea. Asta e parerea mea XD
Sus In jos
Lina Inverse
Black flower
Lina Inverse


feminin
Numarul mesajelor : 155
Varsta : 31
Oras natal : Balamucul Bucuresti
Stare de spirit : contactati spitalu 9
Karma :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Warn :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Cum vi se pare la scoala ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare la scoala ?   Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 7:59 pm

sa tineti minte: Liceul distruge viata
si : Scoala dauneaza grav sanatatii
dupa ce ca invat intr-o ruina de liceu (nu-i d-asta de cartier, are o reputatie foarte buna, fiind al doilea dupa viteazu, doar ca-i el in paragina ...auzi, renovare). Asa...cum sa nu-mi placa scoala cand iau 2 la franca, 4 la info, 3 la mate?
ce-mi place sunt orele de bio si anu trecut imi placeau si orele de romana...anu asta nu ca veni o crizata si ne...
un singur lucru imi place la scoala: cainele din curte
Sus In jos
http://www.magicnight.co.nr
dark_inside_like_a_demon
Black flower
dark_inside_like_a_demon


feminin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 30
Oras natal : in a shiting world
Stare de spirit : bored
Karma :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Warn :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/02/2009

Cum vi se pare la scoala ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare la scoala ?   Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeMier Mar 04, 2009 9:42 pm

LOL...uneori scoala poate fi o durere in cot foooarte mare...dar mie imi place pt invat lucruri d ecare am nevoie in viata, si de obicei gasesc o pasiune care sa ma lege si de o materie de la scoala....cum ar literatura-romana, corpul uman-biologie(ador sa stiu toate detaliile despre corpul uman), drepturile copilului-cultura civica(parintii mei au innebunit din cauza asta), vorbitul unor altor limbi-engleza si franceza...o sa ma apuc mai in vara de germana...etc.....deci din majoritatea materiilor mi-am facut o pasiune.....mie imi convine ca dam teze, chiar daca nu totul este corect, pt ca ai doar o bucatica din materie....i-a imaginati-va, sa dai capacitatea la istorie sau matematicaO______o....e interesant la scoala...te distrezi in general...e usor daca inveti si esti mai linistit......dar e cam nasol uneori la teme...iti da niste exercitii de te uiti crucis.....dar asta e doar partea mai putin roza a scolii

iar de profesori nu mai prea am ce zice...singura care ma enerveaza in adevaratul sens al cuvantului este profa de biologie....ma disperaaaaaaaaX-X

oricum, pauzele la mine sunt foarte plictisitoare, deoarece eu sunt o fire clama si linistita(uneori prea linistita...aproape invizibila), asa ca nu ies foarte de sin pauza...de obicei merg singura acolo unde am de mers

in rest totule foarte ok la scoala...
Sus In jos
http://otaku-system.go-board.net
Pucca
Chibi
Pucca


feminin
Numarul mesajelor : 86
Varsta : 28
Oras natal : Marte...
Stare de spirit : nervi :)
Karma :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Warn :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/03/2009

Cum vi se pare la scoala ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare la scoala ?   Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 9:59 am

Waa...Mie sa-mi placa scoala?Poy pe aia o poti ga si usor...Cauta prin TM o cladire in toate culorile si ai s-o gasesti...So...In scoala-s numai nebuni...Si cica era pentru cretini...Pardon...Crestini^^...Ma rog...Uneori poate fi bine,alteori poti sa te enervezi pana ce explodezi...Deci eu sunt intre^^
Sus In jos
http://bleach-world.forumz.ro
Hakufu
Black flower
Hakufu


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Oras natal : NuSh
Karma :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Warn :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/03/2009

Cum vi se pare la scoala ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare la scoala ?   Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeMier Apr 01, 2009 6:22 pm

Pai lund in consideratie pauzele unde poti critica porfii si sa vezi tipii draguti care sunt putini si care mai e care e bun dar cind incep srbarile si chestii din astea chiar mi se pare un infern si profii astea mereu se pling ca salariu e mic s muncesc pentru o nimica toate ca noi elevii nu suntem recunoscatori si altele iti vina sa explodezi scoala
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
Devil_Chou
Heart bit
Devil_Chou


feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 30
Karma :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Warn :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/04/2009

Cum vi se pare la scoala ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare la scoala ?   Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 6:46 pm

well in generala nu imi placea deloc scoala dar acum la liceu chiar e misto mai ales un pauze si in unele ore :))oricum anu' asta mai mult am stat acasa fiindca nu prea faceam ore sau ne invoiam:)) (noroc cu unii profi) si in pauze mai stam cu ceilalati mai povestim cate ceva sau ne tachinam :))
Sus In jos
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Warn :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Cum vi se pare la scoala ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare la scoala ?   Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeJoi Mai 07, 2009 4:27 pm

Deci in momentul asta pot sa zic ca m-am saturat pana peste cap de scoala. Deabea astept sa vina vara cu soare si celelalte treburi. M-am saturat de atata scris si invatat, deabea astept sa scap >>'.
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
dark_inside_like_a_demon
Black flower
dark_inside_like_a_demon


feminin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 30
Oras natal : in a shiting world
Stare de spirit : bored
Karma :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Warn :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/02/2009

Cum vi se pare la scoala ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare la scoala ?   Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeVin Mai 08, 2009 6:39 pm

scoala in momentul de fata sucks extremely bad....din cauza profei de biologie ca de obicei....in rest...hmmmm...pot sa spun ca-mi fac de cap de-a binelea....nu mai stau deloc linistita, ies , urlu si tip, citesc in ore carti, desenez sau ascult muzica....numai pentru teze mai invat...in rest....pauza generala...in scoala noastra e debandada generala....cred ca o sa ajungem la nebuni candva
Sus In jos
http://otaku-system.go-board.net
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Warn :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Cum vi se pare la scoala ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare la scoala ?   Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeSam Mai 09, 2009 8:41 am

Really? Noi asta facem pe tot parcursul anului O.o! Ascultam muzica, urlam si zbieram, comentam la profi, chiulim, la unele ore nu scriem si luam o pozitie neobisnuita pe scaun, etc... Ca la nebuni =]]... anyway, m-am saturat de ea pana peste cap, deabea astept sa dau toate tezele si dupa aceea nici nu mai trec pe la scoala :]].
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
Silver.Chaos
Heart bit
Silver.Chaos


feminin
Numarul mesajelor : 28
Varsta : 28
Karma :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Warn :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/01/2009

Cum vi se pare la scoala ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare la scoala ?   Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeDum Iun 07, 2009 7:46 pm

33 Eu urasc scoala...sunt multumita de notele mele, dar o fac ca nu am incotro... 22 Toti profesorii se mira cand le spun ca nu imi place scoala la notele pe care le am...in fine, acolo imi pierd jumatate din viata, in inchisoarea aia, cu unii profesori care sunt cam sariti...tezele care nu ne dau liniste...avem si niste uniforme urate de pe timpul lui Ceausescu..un rai in care nu ai vrea sa intrii 24
Sus In jos
SweetSugar
Lool
SweetSugar


feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 25
Oras natal : New Bucharest >:)
Stare de spirit : Madness is Contagious!! MWHAHAHA!!!
Karma :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Warn :
Cum vi se pare la scoala ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare la scoala ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/04/2011

Cum vi se pare la scoala ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare la scoala ?   Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitimeSam Apr 30, 2011 8:45 pm

OMG...I hate it
Ma imbolnaveste: molte teme..profesori ffffff naspa....unii copii handicapati....ce sa fac...
Singurele lucruri care imi plac:
-pauzele ( dar is preaa scurteeeTT)
-cand nu facem o ora...moama ce balamuc e in clasa atunci si ce'mi plache:x
-cand ne lasa sa plecam acasa fara sa facem vreo ora
-vacantele...dupa atata scoala trebuia sa urmeze si ceva placut
In rest... I'LL HATE IT 4 EVER!!!!!!!!
Oricum..nici note prea "stralucite" n'am...dar nu prea imi pasa...
Sus In jos
https://www.facebook.com/Lisa.Maria.Stefan
Continut sponsorizat





Cum vi se pare la scoala ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare la scoala ?   Cum vi se pare la scoala ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cum vi se pare la scoala ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum vi se pare animeul?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Last Night :: Fun :: School-
Mergi direct la: