The Last Night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Favourite zampakuto
Top 3 personaje favorite Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:38 am Scris de honey06

» Fav arrancar
Top 3 personaje favorite Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:26 am Scris de honey06

» Top 3 personaje favorite
Top 3 personaje favorite Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:19 am Scris de honey06

» Hello.. here is me!
Top 3 personaje favorite Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:59 am Scris de honey06

» Parere despre Bleach
Top 3 personaje favorite Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:47 am Scris de honey06

» Parere
Top 3 personaje favorite Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:43 am Scris de honey06

» Amor si Spirit ( naruxhina, sasuxsaku)
Top 3 personaje favorite Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 3:29 pm Scris de nikolika

» My oracle
Top 3 personaje favorite Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 6:28 pm Scris de nikolika

» Cu cine se potriveste Yuuki?
Top 3 personaje favorite Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 7:02 am Scris de deeaanimegirl

» Hy-a kitty is here
Top 3 personaje favorite Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 1:20 pm Scris de roxycamy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 19, Vin Mar 29, 2024 1:53 am
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Regulament

 

 Top 3 personaje favorite

In jos 
+3
SinQ
Li Bai
Lorette
7 participanți
AutorMesaj
Lorette
Sunshine
Lorette


Numarul mesajelor : 331
Karma :
Top 3 personaje favorite Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Top 3 personaje favorite Right_bar_bleue

Warn :
Top 3 personaje favorite Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje favorite Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Top 3 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Top 3 personaje favorite   Top 3 personaje favorite Icon_minitimeMar Ian 27, 2009 10:31 am

La mine sunt asa :

1)Ichigo-mi se pare foarte dragut si puternic . Cea ce e de admirat la el e faptul ca nu se da niciodata batut intr-o lupta

2)Rukia-ea e foarte frumoasa , imi place caracterul ei mai rece si dur , totusi uneori isi arata si ea sentimentele . E puternica si nu se da niciodata batuta

3)Kon - hehe , desi e doar o papusa il ador ! E asa amuzant si pervers ! Mereu rad cu lacrimi cand apare el prin vreun episod
Sus In jos
https://the-last-night.forumgratuit.ro
Li Bai
Heart bit
Li Bai


feminin
Numarul mesajelor : 43
Varsta : 28
Karma :
Top 3 personaje favorite Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje favorite Right_bar_bleue

Warn :
Top 3 personaje favorite Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje favorite Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/01/2009

Top 3 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje favorite   Top 3 personaje favorite Icon_minitimeMar Ian 27, 2009 6:52 pm

Pe locul intai se claseaza Nee-sama cum ii spune Rukia (Byakuya). Este puternic, dezghetat (la minte), destul de dragut, si se poarta foarte OK. Intr-o parte din episoadele in care apare da dovada de calm, o personalitate bine conturata, mister si love.

Pe locul 2 cred ca o voi plasa pe Yoruichi fiindca imi place atitudinea ei si cum il ''pedepseste'' pe Ichigo (cand se transforma din pisica in om) si este calma, amuzanta, cool. desteata si are multi asi in maneca.

Pe locul 3 se situeaza Ishida. Imi place puterea lui, felul lui de a gandi, de a vorbi, de a se exprima in fata dusmanilor, de a se comporta si de a se imbraca dar si personaltatea, aspectul fizic, un ochii care se vede prin ochelari iar unul nu, rapiditatea cu care ia decizii corecte, motivatia si taisul vorbei.
Sus In jos
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Top 3 personaje favorite Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje favorite Right_bar_bleue

Warn :
Top 3 personaje favorite Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje favorite Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Top 3 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje favorite   Top 3 personaje favorite Icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 8:11 pm

Pai... desi nu stiu anime-ul deloc bine... mia-m facut si eu cate o impresie de personaje si am si cateva preferate^^ :

1. Abarani Renji - Cel mai hawt guy [dupa tipul cu parul gheata, asa ii zic eu lui Grm^^'] din tot Bleach-ul. Tatuajele, parul si ochelarii aia ma omoara, este superb! Imi place cum se imbraca si sabia lui, I love everything... si ador vocea lui <333 ~

2. Byakuya - Pai... al 2-lea smexy guy din anime =]]... imi place ca e rece, calm, misterios si hot XD. Imi plac chestiile alea care le are el in par... "clamele" alea albe, ochii lui, si in special puterea :3 ~

3. Ichigo - xD Amuzant, dragut, a good fighter and shinigami... si sunt in gasca lui "IchiRuki" ^^... and ce sa mai zic, his cute <3 ~


Ultima editare efectuata de catre SintaX_Dev in Sam Mar 21, 2009 9:43 am, editata de 2 ori
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
Chappy
Mod-Sunshine
Chappy


feminin
Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
Karma :
Top 3 personaje favorite Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje favorite Right_bar_bleue

Warn :
Top 3 personaje favorite Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje favorite Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Top 3 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje favorite   Top 3 personaje favorite Icon_minitimeJoi Feb 12, 2009 8:51 pm

ok deci in primul rand cer aprobarea sa fiu total responsabila mai ales de sectiunea bleach XD.nu sunt la zi cu manga dar la anime sunt tottaly over it :-B:
acum revenind topul meu:
Renji-e awsome,cocky,proud,caring,fun,short-tempered,red-haired,are tatuajul acela[se pare ca dupa fiecare realizare tatuajul lui devenea din ce in ce mai intins si ii ajunge chiar pe funduletul acela smexy,gawd,ati vazut vreodata un fanart de la spate? O.O ]e cel mai tare personaj din orice anime.imi place spiritul lui,zabimaru e normal awsome,doar zampakuto-ul trebuie sa il reprezinte pe shinigami.munceste foarte mult sa isi atinga scopurile,isi respecta capitanul si isi iubeste mult prietenii si la randul lor se pare ca toti il indragesc pe el[pe la primele episoade cand sa luptata cu renji si bya-kun vroia sal dea afara toti au fost impotriva xD]
Rukia-si ea e mandra si nu ii place sa recunoasca cand greseste[atunci cand e ichigo prin preajma,ah the ichiruki lurve]e amuzanta,mai ales cu obsesia aia pentru cappy xD si prin primele episoade cand incerca sa se adapteze la viata reala.and she`s a great friend.ador desenele ei si reactiile lu ichigo cand le vede[numi vine sa cred ca de acum vor aparea la sfarsitul fiecarui episod,omg O.O:X: ]
Halibel-desi nu se stie prea mult de ea[la 5 minute de airing deh]imi place de ea,fiind din primii 3 espada clar e puternica,e desteapta si desi nu vorbeste prea mult atunci cand o face clar e ceva ce putini ar gandi,and she`s damn hawt 2 xD -fav espada,allmost fav character

Edit by SintaX: Ai aprobarea ^^.
Sus In jos
Blacky
Lool
Blacky


feminin
Numarul mesajelor : 21
Varsta : 29
Oras natal : Dunno o.o'
Stare de spirit : bored
Karma :
Top 3 personaje favorite Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje favorite Right_bar_bleue

Warn :
Top 3 personaje favorite Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje favorite Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/02/2009

Top 3 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje favorite   Top 3 personaje favorite Icon_minitimeSam Feb 14, 2009 3:07 pm

1.Shiro-chan-*scuze scuze* vroiam sa spun Toshiro Hitsugaya..e un personaj foarte matur and very smexy x.x..dunno mie imi place foarte mult acest personaj..incearca asa de mult sa o protejeze pe Momo ~luv it

2.Rukia-yeah yeah personajul meu feminin preferat ..e foarte matura si nici nu da impresia ca e un shinigami,pare chiar foarte normala.heh aproape..si chiar tine la prietenii ei si vrea sa ii ajute,punandu-se ea in pericol..and i'm a Ichiruki fan ^^'

3.Ichigo- e foarte simpatic si amuzant...Se lupta foarte bine si nu renunta niciodata..Mai ales ca are si un par asa de dragutz *orange* Tot ce doreste este sa-i protejeze pe cei apopiati..chiar daca mai intra si in belele din cauza atitudinii sale
Sus In jos
http://www.endless-waltz.do-goo.com
Pucca
Chibi
Pucca


feminin
Numarul mesajelor : 86
Varsta : 28
Oras natal : Marte...
Stare de spirit : nervi :)
Karma :
Top 3 personaje favorite Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje favorite Right_bar_bleue

Warn :
Top 3 personaje favorite Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje favorite Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/03/2009

Top 3 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje favorite   Top 3 personaje favorite Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 8:55 am

Ah...Iar tre sa trec pe la Animax =))...Ca o vecina buna ce sunt o.O

1.Inoue-O fata mai zapacita ca ea nu mai gasesti in niciun alt anime(sau asa cred eu)
2.Yachiru-Isi traieste copilaria si ador rozul si in special cand spune "ia-o pe acolo!Sunt sigura ca e pe acolo"
3.Renji-Waaa...Il iubesc de cand l-am vazut prima data <3

Hmm...Deci...Eu l-am luat de la top 10 personaje asa ca nu sariti pe mine ca nici ala nu era top :))
Sus In jos
http://bleach-world.forumz.ro
honey06
Lool
honey06


feminin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 30
Oras natal : Las Noces
Karma :
Top 3 personaje favorite Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje favorite Right_bar_bleue

Warn :
Top 3 personaje favorite Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje favorite Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/07/2012

Top 3 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje favorite   Top 3 personaje favorite Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:19 am

My turn now.. sunt atat de multe personaje care imi plac.. putin ca trebuie sa enumeram doar 3..:D.. va rog sa faceti un top si cu 10 personaje ca sa ma simt si eu bine.. glumesc:))

Zaraki Kenpachi - Super tare personajul.. E penal si e foarte comic.. are cateodata niste faze care ma las cu gura cascata. E foarte puternic desi nu are zampakuto..

Ishida Uryu - El e cel mai special.. fiind si ultimul din rasa Quincy. E foarte interesanta tehnica lui de a trage cu arcul... E foarte puternic.. Amuzant, ironic si sexy.. Super dragut cand roseste.

Urahara Kisuke - Cel mai tare ever!! Foarte destept si misterios. Deasemenea si modest, ascunzand niste abilitati fantastice. Este foarte puternic si calm. Foarte amuzant, incat ia mai totul in ras, chiar si atunci cand este o treaba serioasa, el tot timpul e cu zambetul pe buze.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Top 3 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje favorite   Top 3 personaje favorite Icon_minitime

Sus In jos
 
Top 3 personaje favorite
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Top 3 personaje favorite
» Top 5 personaje ^^
» Top 3 personaje preferate
» Top 3 personaje preferate
» Personaje preferate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Last Night :: Anime & Manga :: Anime List :: Bleach-
Mergi direct la: