The Last Night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Favourite zampakuto
Parere despre Bleach Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:38 am Scris de honey06

» Fav arrancar
Parere despre Bleach Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:26 am Scris de honey06

» Top 3 personaje favorite
Parere despre Bleach Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:19 am Scris de honey06

» Hello.. here is me!
Parere despre Bleach Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:59 am Scris de honey06

» Parere despre Bleach
Parere despre Bleach Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:47 am Scris de honey06

» Parere
Parere despre Bleach Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:43 am Scris de honey06

» Amor si Spirit ( naruxhina, sasuxsaku)
Parere despre Bleach Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 3:29 pm Scris de nikolika

» My oracle
Parere despre Bleach Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 6:28 pm Scris de nikolika

» Cu cine se potriveste Yuuki?
Parere despre Bleach Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 7:02 am Scris de deeaanimegirl

» Hy-a kitty is here
Parere despre Bleach Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 1:20 pm Scris de roxycamy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 19, Vin Mar 29, 2024 1:53 am
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Regulament

 

 Parere despre Bleach

In jos 
+2
Li Bai
Lorette
6 participanți
AutorMesaj
Lorette
Sunshine
Lorette


Numarul mesajelor : 331
Karma :
Parere despre Bleach Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Parere despre Bleach Right_bar_bleue

Warn :
Parere despre Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Bleach Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Parere despre Bleach Empty
MesajSubiect: Parere despre Bleach   Parere despre Bleach Icon_minitimeMar Ian 27, 2009 10:28 am

Aici va puteti spune parerea despre Bleach . Deci , cum vi se pare animeul ?
Mie una imi place animeul acesta la nebunie , e chiar foarte reusit . Grafica si coloana sonora sunt foarte buna iar personajele sunt bine conturate . Mi se pare interesanta povestea animeului si Bleach are destule episoade , toate interesante si cea ce-mi place la acest anime e faptul ca luptele nu sunt plictisitoare
Sus In jos
https://the-last-night.forumgratuit.ro
Li Bai
Heart bit
Li Bai


feminin
Numarul mesajelor : 43
Varsta : 28
Karma :
Parere despre Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Bleach Right_bar_bleue

Warn :
Parere despre Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Bleach Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/01/2009

Parere despre Bleach Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Bleach   Parere despre Bleach Icon_minitimeMar Ian 27, 2009 7:00 pm

Eu sunt inca pe al episoadele 50-60-70 (il revad) deci nu pot spune prea multe dar pana acum mi-a lasat urmatoarea impresie: grafica este perfecta, coloana sonora este foarte reusita desi unele opening-uri si ending-uri nu imi plac dar sunt nebuna dupa muzica de la lupte si vocile personajelor sunt grozave, personalitatea lor este foarte bine conturata, misterul si suspansul isi face prezenta cand si unde trebuie, amuzamentul, drama si romantismul sunt bine imbinate si uneori subtile, intamplarile, luptele si reactia personajelor este mereu imbunatatita si din ce in ce mai diversificata.
Este un anime care merita vizionat si revizionat, fiind printre favoritele mele, gata oricand sa il recomand pentru un Oscar (O.O). Nu ii pot da alta nota decat 10 desi este un numar ireal fiindca merita mult mai mult.
Sus In jos
Blacky
Lool
Blacky


feminin
Numarul mesajelor : 21
Varsta : 29
Oras natal : Dunno o.o'
Stare de spirit : bored
Karma :
Parere despre Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Bleach Right_bar_bleue

Warn :
Parere despre Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Bleach Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/02/2009

Parere despre Bleach Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Bleach   Parere despre Bleach Icon_minitimeSam Feb 14, 2009 3:01 pm

Well ce pot sa spun e un anime foarte reusit,si cel mai mult m-a impresionat povestea care e foarte originala.Grafica e superba iar opening-urile si ending-urile minunate(astfel am descoperit noi trupe cum ar fi Orange range,YUI si multi altii)
Personajele sunt foarte bine desenate *great job Kubo-san* si foarte funny
Nota pe care as oferio acestui anime ar fi 10 chair merita vazut,chair daca e on-going^^
Sus In jos
http://www.endless-waltz.do-goo.com
Pucca
Chibi
Pucca


feminin
Numarul mesajelor : 86
Varsta : 28
Oras natal : Marte...
Stare de spirit : nervi :)
Karma :
Parere despre Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Bleach Right_bar_bleue

Warn :
Parere despre Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Bleach Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/03/2009

Parere despre Bleach Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Bleach   Parere despre Bleach Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 7:43 pm

Poy pe mine nu ma intereseaza grafica si coloana sonora atata timp cat imi place ^^...La Bleach m-am uitat pentru ca eram curioasa si am vrut sa vad despre ce-i vorba...Normal...Si eu sunt cam incapatanata...Nic acum n-am vazut primele episoade din FMA =))...Ma rog...E un anime dragut dar pacat ca sunt atatea episoade...Citesc manga de pe mangafox ca la episoade n-am rabdare...

Edit by me(Pucca):Ceva greseli...Am scris animefox in loc de mangafox =))
And...Inca un edit:Am modificat inca ceva...Fiind la curent cu ultimul episod(adica...Ce se intampla in ultimul episod aparut)) am vazut si eu ca gresisem cate ceva...Iar...Sorry 8


Ultima editare efectuata de catre Pucca in Mar Mar 17, 2009 8:58 am, editata de 2 ori
Sus In jos
http://bleach-world.forumz.ro
Chappy
Mod-Sunshine
Chappy


feminin
Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
Karma :
Parere despre Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Bleach Right_bar_bleue

Warn :
Parere despre Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Bleach Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Parere despre Bleach Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Bleach   Parere despre Bleach Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 8:40 pm

off-topic:pucca de ce nu incerci sa citesti manga pe onemanga,mangavolume sau mangafox,alea sunt la zi xD

on-topic:pai nu mai are rost sa va zic cat de mult imi place.kubo taito-sama e un geniu ,personajele sunt uber interesante si mai amuzant ..kubo le face pe moment xD.fiecare are personalitatea proprie si un trecut interesant,e imposibil sa nu iti placa cel putin jumate din personaje.si sunt grozav desenate 8
grafica e buna si povestea e interesanta[arcul cu bount nu se pune,nu e ideea lui kubo-e irelevant],mereu am stat cu gura cascata la lupte sa vad cine castiga[era normal ca ala bun...deh]
oricum,bleach pentru mine e perfectiunea si nu ma deranjeaza daca nu se termina prea curand dar sincer va zic ca fillerele cu bount si lurychio nu sunt asa relevante in bleach,puteti sa le sariti[multi au facut asa]
Sus In jos
honey06
Lool
honey06


feminin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 30
Oras natal : Las Noces
Karma :
Parere despre Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Bleach Right_bar_bleue

Warn :
Parere despre Bleach Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Bleach Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/07/2012

Parere despre Bleach Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Bleach   Parere despre Bleach Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:47 am

Ce pot sa spun despre Bleach... O vara intreaga m-am uitat la el.. Pur si simplu e genial anime-ul... Foarte multe personaje cu caractere atat de diferite... Foarte frumos conturate.... Actiunea ampla, interesanta si de care nu te plictisesti niciodata...Am ras enorm de mult la anime-ul asta... Coloana sonora... bestiala... am scos multe melodii din anime... Ma gandesc sa il revad..:D NOTA 20+++
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parere despre Bleach Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Bleach   Parere despre Bleach Icon_minitime

Sus In jos
 
Parere despre Bleach
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Inuyasha-parere despre personaj
» Lumiere-parere despre personaj
» Spiral: Parere despre anime
» Hell girl-parere despre anime
» Bleach Info

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Last Night :: Anime & Manga :: Anime List :: Bleach-
Mergi direct la: