The Last Night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Favourite zampakuto
Spiral: Parere despre anime Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:38 am Scris de honey06

» Fav arrancar
Spiral: Parere despre anime Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:26 am Scris de honey06

» Top 3 personaje favorite
Spiral: Parere despre anime Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:19 am Scris de honey06

» Hello.. here is me!
Spiral: Parere despre anime Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:59 am Scris de honey06

» Parere despre Bleach
Spiral: Parere despre anime Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:47 am Scris de honey06

» Parere
Spiral: Parere despre anime Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:43 am Scris de honey06

» Amor si Spirit ( naruxhina, sasuxsaku)
Spiral: Parere despre anime Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 3:29 pm Scris de nikolika

» My oracle
Spiral: Parere despre anime Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 6:28 pm Scris de nikolika

» Cu cine se potriveste Yuuki?
Spiral: Parere despre anime Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 7:02 am Scris de deeaanimegirl

» Hy-a kitty is here
Spiral: Parere despre anime Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 1:20 pm Scris de roxycamy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 19, Vin Mar 29, 2024 1:53 am
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Regulament

 

 Spiral: Parere despre anime

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
BlitzZMay
Chibi
BlitzZMay


feminin
Numarul mesajelor : 84
Varsta : 29
Oras natal : monde mystique
Stare de spirit : evil :3
Karma :
Spiral: Parere despre anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spiral: Parere despre anime Right_bar_bleue

Warn :
Spiral: Parere despre anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spiral: Parere despre anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Spiral: Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Spiral: Parere despre anime   Spiral: Parere despre anime Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 12:05 am

Spiral,unul dintre anime'urile mele favorite, bazat pe logica si mister.Totul incepe cand fratele personajului principal, fiind Ayumu Narumi, dispara fara sa dea nici un semn.Acesta suna acasa, in timpul cand e disparut si raspunde Ayumu.Ii zice sa aiba grija de cumnata si ii mai spune sa rezolve cazul copiilor spintecatori, fiind si vinovazti de disparitia lui Kyotaka.De aici pleaca totul mai mult nu va zic pentru stiu ca sunt unii care nu au vazut acest anime.
Grafica e buna, personajele sunt super, un anime de nota 10!
Totusi, nu pot spune si asa despre sfarsit, ma cam lasat in ceata, plus ca s-a terminat prea brusc.Eu inteleg ca totul e misterios pe acolo dar la sfarsit ar fi trebuit sa se mai limpezeasca apele, catusi de putin.
Sus In jos
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Spiral: Parere despre anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spiral: Parere despre anime Right_bar_bleue

Warn :
Spiral: Parere despre anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spiral: Parere despre anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Spiral: Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Spiral: Parere despre anime   Spiral: Parere despre anime Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 2:55 pm

Etto...

-Grafica e buna, personaje conturate dragut, ochii sunt superbi desenati.
-Coloana sonora... hmm... nu-mi mai amintesc asa de bine melodiile si ritmul lor, dar erau bune.
-Povestea originala, dar greu de inteles. Este originala si interesanta, unele momente fiind plictisitoare, neavandu-si rostul in anime.
-Personajele sunt complexe, mai ales "Copiii spintecatori".

Daca ar fi sa ii dau o nota i-as da un 7, asta doar pentru ca sunt in toane bune azi.
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
Li Bai
Heart bit
Li Bai


feminin
Numarul mesajelor : 43
Varsta : 28
Karma :
Spiral: Parere despre anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spiral: Parere despre anime Right_bar_bleue

Warn :
Spiral: Parere despre anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spiral: Parere despre anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/01/2009

Spiral: Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Spiral: Parere despre anime   Spiral: Parere despre anime Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 9:53 pm

Am urmait acest anime...nu pe tot fiindca incepuse sa imi stera in gat...
Logica? Cam invizibila...Cred ca era mai mult talent decat logica but...
Povestea nu a fost rea dar m-a cam luat cu ameteli la cat de incalcit era insa unele lucruri mi-au atras atentia exemplu: moartea politistului...superba faza. Actiunea trecea mult pra repede...Destul de original oricom insa nu prea
e aveau un cap mult prea mare fata de corp (Madoka arata rezonabil), dar fata lor era foarte cute. Imi place personalitatea lor desi poate daca ar fi fost si lucruri inprevizibile mi-ar fi placut mai mult.
Daca ar fi sa ii dau o nota i-as da 6 fiindca copii aia spintecatori nu au spintecat destul T_T si eu care credeam ca va fi mult blood pe acolo...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Spiral: Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Spiral: Parere despre anime   Spiral: Parere despre anime Icon_minitime

Sus In jos
 
Spiral: Parere despre anime
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hell girl-parere despre anime
» Parere despre Bleach
» Lumiere-parere despre personaj
» Inuyasha-parere despre personaj
» Parere anime

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Last Night :: Anime & Manga :: Anime List :: Spiral-
Mergi direct la: