The Last Night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Favourite zampakuto
Personaje preferate Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:38 am Scris de honey06

» Fav arrancar
Personaje preferate Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:26 am Scris de honey06

» Top 3 personaje favorite
Personaje preferate Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:19 am Scris de honey06

» Hello.. here is me!
Personaje preferate Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:59 am Scris de honey06

» Parere despre Bleach
Personaje preferate Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:47 am Scris de honey06

» Parere
Personaje preferate Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:43 am Scris de honey06

» Amor si Spirit ( naruxhina, sasuxsaku)
Personaje preferate Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 3:29 pm Scris de nikolika

» My oracle
Personaje preferate Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 6:28 pm Scris de nikolika

» Cu cine se potriveste Yuuki?
Personaje preferate Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 7:02 am Scris de deeaanimegirl

» Hy-a kitty is here
Personaje preferate Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 1:20 pm Scris de roxycamy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 19, Vin Mar 29, 2024 1:53 am
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Regulament

 

 Personaje preferate

In jos 
+2
SinQ
Pandora
6 participanți
AutorMesaj
Pandora
Heart bit
Pandora


feminin
Numarul mesajelor : 40
Varsta : 30
Oras natal : Summer Memories
Stare de spirit : Bored
Karma :
Personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje preferate Right_bar_bleue

Warn :
Personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Personaje preferate Empty
MesajSubiect: Personaje preferate   Personaje preferate Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 3:16 pm

Well preferatele mele sunt cam asa o.o'

o Hanabusa Aidou [Idol-senpai] ~ are o personalitate care imi place foarte mult *.* nyawn, e amuzant xD cred ca e cel mai amuzant personaj din anime. Este un personaj original xD imi place cum e realizat, damn >.< imi place vocea lui *.*' nyawn so he is just sepsy and perfect *faints*

o Yuki Cross ~ imi place personalitatea ei, e draguta, desi uneori mi se pare ca se amesteca prea mult si povestea se axeaza numai pe ea [am zis uneori *.*], e destul de bine conturata xD *.* si e singurul personaj feminin care imi place u.u'

o Zero Kiryuu ~ nyawn *.* Zero is so sepsy, imi place personalitatea lui desi uneori e prea moale si se bazeaza prea mult pe altii, adica se da batut usor u.u'.

well cred ca atat n.n
Sus In jos
http://ivory-irony.blogspot.com/
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje preferate Right_bar_bleue

Warn :
Personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Personaje preferate   Personaje preferate Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 3:36 pm

1. Zero Kiryuu/ Kaname-Senpai - Nu pot alege intre cei doi, aman2 imi palc la fel de mult. Imi palc personalitatile lor si felul in care se poarta. Amandoi sunt la fel de hot <3.

2. Ichiru Kiryuu - Fratele geaman al lui Zero. So... desi arata la fel ca fratele sau, se comporta altfel. Este mai rece si dur si prea se lasa sclavul Mariei. But este la fel de hot ca si cei 2 de mai sus.

3. Yuki Cross - Singura dintre persoonajele feminine care imi palc. Este draguta si are o inima mare. Da o mana de ajutor mereu si tine la Zero.


Ultima editare efectuata de catre SinQ in Lun Iul 13, 2009 6:36 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
Lorette
Sunshine
Lorette


Numarul mesajelor : 331
Karma :
Personaje preferate Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Personaje preferate Right_bar_bleue

Warn :
Personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Personaje preferate   Personaje preferate Icon_minitimeSam Feb 14, 2009 12:58 am

La mine sunt asa :

1)Zero Kiryuu - il ador pur si simplu . Arata foarte bine si-mi place la nebunie comportamentul lui . Arata prea fain Zero , is so hot.. :X:

2)Kaname Kuran - dupa Zero urmeaza el . Kaname ! E bestial ! Un personaj atat de cool..O.O' Arata prea bine , este destul de hot si-mi place de el caci este foarte calm

3)Yuki Cross - imi place mult de ea . E draguta , vesela si foarte prietenoasa .
Uneori mi se pare enervanta ca'si baga nasul unde nu-i fiere oala O.O' , in rest imi place tot la ea
Sus In jos
https://the-last-night.forumgratuit.ro
Chappy
Mod-Sunshine
Chappy


feminin
Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
Karma :
Personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje preferate Right_bar_bleue

Warn :
Personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Personaje preferate   Personaje preferate Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 2:29 pm

din toate personajele preferatii mei sunt :
Zero-e genul rece,puternic,reusind sa treaca prin multe chestii fara sa decada,in care te poti increde ca desi va veni cu o insulta va fi acolo sa te ajute si le pune la punct pe obsedatele din day class xD,b-side,he has silver hair dudee,he`s deliciously sexy,and he has a gun FTW!!!
Ichijo-desi e vampir aduce mai mult a om.e dragut cu toti,tine foarte mult la piretenii lui si nu vrea sai raneasca and wtf,he likes manga ppl!!cum e el gata sa se sacrifice mereu,ah he`s the gentleman typu :x
Yori-desi nu e personaj principal imi place mult de ea.nu e ca celelalte din day class si tine foarte mult la yuki si mi se parte foarte sweet xD
Rima Touya & Senri Shiki-well tinand cont ca sunt mereu impreuna si identici in comportament e clar.nu se stie exact relatia lor dar fiind modele e clar ce voi spune:sunt a naibii de smexy <3.au acea atitudine de "numi pasa nimic dar voi fi acolo totusi" care e suuuper booooom.kyaaaaaa,uneori mi se par niste papusi cu atitudine.
Sus In jos
Hakufu
Black flower
Hakufu


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Oras natal : NuSh
Karma :
Personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje preferate Right_bar_bleue

Warn :
Personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/03/2009

Personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Personaje preferate   Personaje preferate Icon_minitimeMar Mar 31, 2009 11:53 am

Al meu este Zero... din prima oara cind l-am vazut (in anime) mam indragostit de personajul lui ^^ Este foarte tare si caracterul lui e de tipul meu^^O iubste mult pe Yuuki si o apara mereu sau macar incearca sa o apere^^ E tacut si mereu ingindurat,fetele se cam tem de el dar e dulce si mi-ar placea ca Zero sa nu mai sufere din cauza ca e vampir^^

Yuuki o fata frumoasa una din cei care stiu taina clasei de noapte mereu incerca sa zimbeasca cu toate ca se simnte rau si incearca sa-l inveseleasca pe Zero

Kaname o personalitate misterioasa si e fratele lui Yuuki,nu mi-a placut faptul ca sunt frati dar el vrea sa fie sot si sotie desi asa e primit in Clasa A,dar nu potae sa-si gaseasca o fata la fel din clasa A daor din alta afmilie?
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
Devil_Chou
Heart bit
Devil_Chou


feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 30
Karma :
Personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje preferate Right_bar_bleue

Warn :
Personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/04/2009

Personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Personaje preferate   Personaje preferate Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 6:13 pm

Well mie imi place de Zero pentru ca imi place cum arata si el chiar daca vrea sa arate ca nu-i pasa de nimic el vrea sa o protejeze pe Yuuki si pe ceilalti de vampiri si se uraste chiar si pe el pentru ca este vampir...in orice caz el este foarte dulce mai ales cand incearca sa inde[arteze fetele cand sosesc cei din Night class
Yuuki imi place de ea pentru ca stie cum sa lupte,isi iubeste tatal si chiar daca afla ca ea este vampir ea nu-l uraste pe Kaname pentru faptul ca i-a ascuns asta si indiferennt de ce se intampla ea priveste mereu partea plina a paharului
Hanabusa Aidou imi place penytru ca intr-un fel e comic si chiar daca o mai da in bara din cand in cand ^^
Senri Shiki imi place felul lui de a fi adica arata ca nu prea ii pasa de ce se intampla in jurul lui si imi aminteste de alt personaj da' nu prea stiu care
Kuran Kaname mereu a incercat sa o apere pe sora lui si chiar daca stia ca sunt frati si ea nu stia de legatura lor el i-a propus sa fie impreuna pentru a o proteja si imi place ca este misterios...i love it! si arata super cool
Sus In jos
Continut sponsorizat





Personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Personaje preferate   Personaje preferate Icon_minitime

Sus In jos
 
Personaje preferate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Top 3 personaje preferate
» Top 3 personaje preferate
» Top 5 personaje anime preferate
» Personaj/Personaje preferate
» Top 5 personaje ^^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Last Night :: Anime & Manga :: Anime List :: Vampire Knight-
Mergi direct la: