The Last Night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Favourite zampakuto
Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:38 am Scris de honey06

» Fav arrancar
Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:26 am Scris de honey06

» Top 3 personaje favorite
Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:19 am Scris de honey06

» Hello.. here is me!
Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:59 am Scris de honey06

» Parere despre Bleach
Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:47 am Scris de honey06

» Parere
Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:43 am Scris de honey06

» Amor si Spirit ( naruxhina, sasuxsaku)
Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 3:29 pm Scris de nikolika

» My oracle
Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 6:28 pm Scris de nikolika

» Cu cine se potriveste Yuuki?
Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 7:02 am Scris de deeaanimegirl

» Hy-a kitty is here
Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 1:20 pm Scris de roxycamy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 19, Vin Mar 29, 2024 1:53 am
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Regulament

 

 Top 5 personaje anime preferate

In jos 
+11
Sayu
Doppelganger
Orbit Kid Nyappy
BlitzZMay
ItzsyBitzsy
Chappy
larysa-alexis
hinataoriginala
SinQ
Lorette
Lina Inverse
15 participanți
AutorMesaj
Lina Inverse
Black flower
Lina Inverse


feminin
Numarul mesajelor : 155
Varsta : 31
Oras natal : Balamucul Bucuresti
Stare de spirit : contactati spitalu 9
Karma :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Warn :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Top 5 personaje anime preferate Empty
MesajSubiect: Top 5 personaje anime preferate   Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeSam Feb 14, 2009 3:35 pm

Care sunt primele 5 personaje in topul preferintelor voastre?

la mine sunt:
1. Lina Inverse (Slayers)
2. Eclair (Kiddy Grade)
3. Weed (Ginga Densetsu Weed)
4. Shayla (El Hazard)
5. Shabranigdo (Slayers)
Sus In jos
http://www.magicnight.co.nr
Lorette
Sunshine
Lorette


Numarul mesajelor : 331
Karma :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Warn :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Top 5 personaje anime preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje anime preferate   Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeSam Feb 14, 2009 3:47 pm

La mine sunt asa:
1.Kiba - din Wolf's rain
2. Suzumiya Haruhi - din The Melancoly of Suzumiya Haruhi
3.C.C - din Code Geas
4.Iku - din I love my little sister
5.L - din Death Note
Sus In jos
https://the-last-night.forumgratuit.ro
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Warn :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Top 5 personaje anime preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje anime preferate   Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeSam Feb 14, 2009 4:16 pm

Etto... ^__________^... :

1. Eiri Yuki (Uesugi) - Masculinul din Gravitation <3. Personalitatea lui este dura, rece si calma. Un minunat scriitor de romane + ca este extrem de hot. Ma fascinat trecutul lui trist. Cel mai mult imi place ca a putut sa il iubeasca pe Shu, desi el era un baiat. [Yaoi fangirl <3, don't comment -.-]. Intotdeauna m-au atras personajele ca el + ca Gravitation este anime-ul meu preferat 4ever !
Spoiler:


2. Eclair - Personaj feminim din anime-ul Kiddy Grade. Ma fascinat mult personalitatea ei si comportamentul. Lupta extrem de bine, are o putere nemaintalnita de mine, originala, ciudata mi s-a parut prima data, but mia-m dat seama ca este deosebita. Eclair este o fata cu mii corpuri, dar cel mai mult mie imi place acesta :
Spoiler:
Este foarte draguta si are niste forme frumos desenate, ea fiind cel mai cute desenata <3. Este prietenoasa sii dura atunci cand trebuie, isi iubeste partenera nespus de mult si face orice pentru apararea oamenilor, chiar si sa se impotriveze GOTT-ului. Cam ata am avut de zis desprea ea, este un personaj ce mi-a luat ochii si ma lasat masca O.O + ca anime-ul este de nota 10 pur.

3. Miwako - Personajul face parte din anime-ul Paradise Kiss. Imi place comportamentul ei de fetita "cuminte" care face chestii intime pe masa de lucru cu iubitul ei, Arashi. Are o fire mai nebunatica, este desenata superb, desi anime-ul nu are o grafica excelenta. Miwako tine nespus de mult la gelosul sau iubit... imi place cand se supara si cum isi aranjeaza parul, desi e roz ><', e cute^^. Anime-ul mi-a placut.
Spoiler:


4. Zero/ Kaname-Senpai - Vampire Knight. Nu pot alege intre cei doi hot guys <3. Amandoi sunt absolut superbi. Kaname-Senpai este calm, tine la Yuuki si este vampir <333. Ceea ce imi place cel mai mult la el este personalitatea lui puternica si deciziile intelepte pe care le i-a. Cat despre Zero, tine si el la randul sau la Yuuki, lupta bine si este super hawt @.@. Imi palce cum sunt desenati cei doi, chiar superbi :333 + ca anime-ul merita toate laudele mele^^.
Spoiler:

5. Light Yagami/ Kira - Face parte din Death Note. Este un personaj cu gandire complexa. Detine Death Note-ul si actioneaza cu prudenta. Este primul in clasa, is hot <3 si rau in mai multe sensuri, dar si bun. Stie sa profite de orice sansa si sa insele. cel mai mult imi place ca gandeste liber si este obsedat sa fie "Good of a new world". Desi de ceilati el este luat ca un raufacator, care ii omoara pe ceilati raufacatorii, el crede de fapt ca face un bine. Aparitia unui alt detinator al D.N-ului in viata lui, a Misei, i-a ridicat nivelul mai mult. Light profita de ocazie si de ochii de shinigami ai Misei. Mi-a placut faza canda sarutat-o :3. Este ciudat cum un singur adolescent de 17 ani ii tine in frau pe toti politistii si pe "fabulosul" L./ Ryuzaki. Pot sa zic ca acest personaj mi-a acaparat de prima data si m-a lasat O.O + ca joaca tennis, sportul meu preferat, foarte bine^^.
Spoiler:


Ultima editare efectuata de catre SintaX_Dev in Joi Mai 14, 2009 12:37 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
hinataoriginala
Lool
hinataoriginala


feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 32
Oras natal : tokyo,japonia
Stare de spirit : crazy
Karma :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Warn :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/02/2009

Top 5 personaje anime preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje anime preferate   Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeSam Feb 14, 2009 5:06 pm

la mine sunt acestea:
hinata-din naruto
L-din death note movie
misa-din death note movie,
rima mashiro-din cloed
Top 5 personaje anime preferate 31393320081225210654ww3
Top 5 personaje anime preferate W506
Sus In jos
larysa-alexis
Lool
larysa-alexis


feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 30
Oras natal : Constanta
Karma :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Warn :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/02/2009

Top 5 personaje anime preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje anime preferate   Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeSam Feb 28, 2009 4:10 pm

la mine cam asa sunt personajele
1 Alexis Rhodes(Yu-gi-oh!gx)
2.Edward Elric(Fullmetal Alchemist)
3.Layla Hamilton(kaleido stage)
4.Zoey ichigo(mew mew power)
5.Toshiro Hitsugaya(bleach)
Sus In jos
Chappy
Mod-Sunshine
Chappy


feminin
Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
Karma :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Warn :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Top 5 personaje anime preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje anime preferate   Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 3:12 pm

waaah..nu am chef sa scriu romane acum,deci nu o voi face,voi spune doar asta:
1.Abarai Renji-[bleach]idealul meu in viata XD,am mai spus prim atatea locuri-proud,cocky,caring,fun,damn SMEXY....i`m a true fangirl ^.^
2.Taiga Aisaka-[toradora]mi sa spus ca seamana cu mine:)).pana si fetele de dimineata seamana.obisnuiesc sa ii lovesc pe toti si sunt mica ^^[they call me chibi ~.~]...doar ca nu sunt asa de exploziva and i have bigger breasts xD si e uber kawaii..pana si cand bate pe cineva e kawaii ^.^
3.Kuchiki Rukia-[bleach]statement:rukia is not fit to be with renji,even if they are my faves!.oricum ador desenele ei,incapatanarea,e puternica si amuzanta si o ador mai ales in preajma lui ichigo 18
4.Halibel-[bleach]e misterioasa,tacuta,desteapta ,puternica,frumoasa si deja stiu ce espada e si cum arata restul mastii ei dar asta e spoiler ....oricum e grozav![si desenele cu ea miau iesit mereu hehe]
5.Furukawa Nagisa-[clannad]e uber kawaii si ea si naivitatea aia ....ahhhh,i just wanna hug her all day ^.^
Sus In jos
ItzsyBitzsy
Heart bit
ItzsyBitzsy


Numarul mesajelor : 36
Varsta : 28
Oras natal : ShitzyWorld^^
Karma :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Warn :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/03/2009

Top 5 personaje anime preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje anime preferate   Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeDum Mar 15, 2009 11:31 pm

1. Kaname Chidori <3
2. Lucy/ Nyuu
3. Ichigo
4. Misa Amane
5. Lina Inverse
Sus In jos
BlitzZMay
Chibi
BlitzZMay


feminin
Numarul mesajelor : 84
Varsta : 29
Oras natal : monde mystique
Stare de spirit : evil :3
Karma :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Warn :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Top 5 personaje anime preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje anime preferate   Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 1:17 am

Uhm....mi'e destul de greu sa aleg un top 5 mai ales ca tre' sa culeg ce e mai bun..si trebuie sa recunosc ca personaje tari au fost cam prin toate anime'urile pe care le'am vazut xD
Anyway...sa vedem >.>...
Un prim loc cred ca il ocupa un personaj arhicunoscut, Light Yagami din Death note...sau uenori L...oscilez de 2 ani inte cei doi. But cred ca raman la Kira de data asta xD...uhm...why?...e un personaj complex, e evil first si e interesanta evolutia lui pe tot parcursul anime'ului.
Locul 2...uhm...Satou Sei din Marai-sama ga miteru...da, da, da , intr'adevar poate ca pe ici colo ati mai vazut astfel de personaje insa m'a impresionat mult optimismul ei si firea sa nebunatica desi in spate ascundea un oarecare trecut si niste sentimente ce nu se pot uita asa usor. De asemenea, cred foarte mult ca si anime'ul in sine, cel putin in ochii mei, a adus'o la un anumit nivel.
Locul 3 *devine din ce in ce mai dificil xD* Ecliar din Kiddy Grade...^^...ii ador fizicul, personalitatea si stilul ei lejer are peste 300 de ani xD
Locul 4...George din Paradise kiss. Mi'a palcut din prima clipa in care l'am vazut...e realist, talentat, direct si relax in acelasi timp. Genul de persoana care poti discuta orice si oricand!
Ah...si..ultimul, May Wong din Kaleido star. Nu stiu de ce, dar mereu am avut o atractie pentru personajele ce vor sa calce in picioare =]]
E luptatoare, cam oarba la inceput *desi parca imi plscea mai mult atunci >>* si destul de sadica. Probabil ca mi'a placut deoarece nici nu prea mi'a atras atentia Sora, la un moment dat imi devenise chiar antipatica.
Sus In jos
Orbit Kid Nyappy
Lool
Orbit Kid Nyappy


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 29
Oras natal : Cluj city xD
Karma :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Warn :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/05/2009

Top 5 personaje anime preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje anime preferate   Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 10:51 pm

oho.. la mine sunt asa
1) Edward Elric [ full metal alchemist] - e foarte amuzant acest personaj.. mereu mi-a placut si nu numai.. e dragut si puternic iar cum se ocupa de fratele lui e foarte frumo.. plus ca are o poveste tragica
2)Ai Enma [ hell girl ] - e foarte draguta.. ador ochi ei si parul .. imi place caracterul ei rece si sadic[oarecum] si imi place anime-ul ^^
3)Luchia Nanami [ mermaid melody] - e tare amuzant si draguta.. plus ca ador sirenele :3 [ nu intrebaati -_-] imi place comportamentul ei aerian si amuzant .. plus ca arata sweet ca si sirena [ chiar daca detesc rozul ]
4)Sora [ kaleido star]- in primul rand Kaleido Star a fost aproape primul meu anime vizionat si chiar m-a impresionat .. e draguta,amabila si frumoasa ^^ plus talentata
5) Lina Inverse[ slayers] - e asa de amuzanta tipa asta.. ma impresioneaza foarte tare.. e chiar amuzanta si cool.. ^^ plus ca e puternica
Sus In jos
Doppelganger
Lool
Doppelganger


feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 31
Oras natal : Timisoara
Karma :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Warn :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/04/2009

Top 5 personaje anime preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje anime preferate   Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeJoi Mai 07, 2009 2:24 pm

So....my top 5

1.Lucy -elfen lied- e absolut perfecta ca personaj...imi place mult so e pe locul unu
2.Kuran - vampire knight- e foarte cuul...mi'a luat mult timp ca sa aleg intre kaname si zero XDDDD
3.Haruhi suzumya -The Melancholy of Haruhi Suzumiya- e absolut grozava XD
4.Misa Amane -death note- imi place mult stilul ei...e copilaroasa,se prosteste mult XD da e cuul ^^
5.Zero -vampire knight- cum sa il uit pe el? >.>'
Sus In jos
Sayu
Heart bit
Sayu


Numarul mesajelor : 33
Varsta : 31
Oras natal : Ploiesti
Stare de spirit : crazy
Karma :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Warn :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/05/2009

Top 5 personaje anime preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje anime preferate   Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeLun Mai 11, 2009 8:09 am

Cam greu de ales , dar topul meu este cam asa :
Kaname Chidori - Full Metal Panic
Hikari - Special A
Haruhi - Ouran High School Host Club
Zero - Vampire Knight
Takeshima Kei - Special A
Sus In jos
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
Silver.Chaos
Heart bit
Silver.Chaos


feminin
Numarul mesajelor : 28
Varsta : 28
Karma :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Warn :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/01/2009

Top 5 personaje anime preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje anime preferate   Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeDum Iun 07, 2009 8:12 pm

etto...
*Kakashi Hatake* 3 U.U este super...imi place freza lui...si atitudinea, imi place chidori-ul, este si putin afemeiat, OMG si obsedat de cartea aia 5 personajul perfect pentru mine :X
*Abarai Renji* Super hot si funny 13
*Shuuhei Hisagi* este dragut *10*
*Ikuto Tsukiyomi* etse asa de kawaii :X imi plac urechile si codita
*Lina Inverse*...fata asta e chiar nebuna si imi place la nebunie
Sus In jos
Hakufu
Black flower
Hakufu


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Oras natal : NuSh
Karma :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Warn :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/03/2009

Top 5 personaje anime preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje anime preferate   Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 11:15 am

Ok un top al meu
1.Morita (Honey and clover) ; Sebastian (Kuroshitsuji) ; Zero (Vampire Knight); Alucard (Hellsing)
2.Kaname (Vampire Knight) ; Saya (Blood+) ; Diva (Blood+) ; Ai Enma (Hell Girl)
3.Nomia (Honey and Clvoer) ; Reyomo Simei (School Wars) ; D (Vampire Hunter)
4.Leon (Kaleido Star) ; Sora (Kaleido Star); Cossetta (Le portrait de petite Cossette)
5.Charlote (Vampire Hunter); Oz Vessalius (Pandora Hearts) ;Gilbert Nightray (Pandora Hearts)

Desi as cam schimba ca sunt maimulte personaje preferate doar din cele mai preferate le-am asezat cam asa^^
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
...:::Blue~Queen:::...
Lool
...:::Blue~Queen:::...


Numarul mesajelor : 18
Varsta : 27
Oras natal : CeRuL
Stare de spirit : ...spirit?ink nu's moarta :))
Karma :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Warn :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/02/2009

Top 5 personaje anime preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje anime preferate   Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 8:39 am

1. Diva (Blood+) , Leon Oswald (Kaleido star ) , Yuuko Ichihara (xxxHolic )
2. Eyes Rutherford ( Spiral) , Kurama (Yu Yu Hakusho)
3.Nana Oosaki (NANA ), Maru (xxxHolic) , Moru (xxxHolic)
4.Shikamaru (Naruto),Gaara(Naruto)
5.Yuki Eiri (Gravitation) , Kahya (Ghost Stories) , Rosiel (Angel Sanctuary)
Sus In jos
SweetSugar
Lool
SweetSugar


feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 25
Oras natal : New Bucharest >:)
Stare de spirit : Madness is Contagious!! MWHAHAHA!!!
Karma :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Warn :
Top 5 personaje anime preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 personaje anime preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/04/2011

Top 5 personaje anime preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje anime preferate   Top 5 personaje anime preferate Icon_minitimeSam Apr 30, 2011 7:19 pm

La mn:

1.Death the Kid - Soul Eater:x
2.Misa Misa Amane - Death Note si Eclair - Kiddy Grade
3.Lina Inverse - Slayers si Ai Enma - Hell Girl (Jigoku Shoujo)
4.Shana - Shakugan no Shana si Alice - Pandora Hearts
5.Kahya - Ghost Stories si Nana Osaki - NaNa
Sus In jos
https://www.facebook.com/Lisa.Maria.Stefan
Continut sponsorizat





Top 5 personaje anime preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje anime preferate   Top 5 personaje anime preferate Icon_minitime

Sus In jos
 
Top 5 personaje anime preferate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Top 3 personaje preferate
» Personaje preferate
» Top 3 personaje preferate
» Personaj/Personaje preferate
» Top 5 anime preferate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Last Night :: Anime & Manga :: Anime in general-
Mergi direct la: