The Last Night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Favourite zampakuto
Sugestii pentru forum Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:38 am Scris de honey06

» Fav arrancar
Sugestii pentru forum Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:26 am Scris de honey06

» Top 3 personaje favorite
Sugestii pentru forum Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:19 am Scris de honey06

» Hello.. here is me!
Sugestii pentru forum Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:59 am Scris de honey06

» Parere despre Bleach
Sugestii pentru forum Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:47 am Scris de honey06

» Parere
Sugestii pentru forum Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:43 am Scris de honey06

» Amor si Spirit ( naruxhina, sasuxsaku)
Sugestii pentru forum Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 3:29 pm Scris de nikolika

» My oracle
Sugestii pentru forum Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 6:28 pm Scris de nikolika

» Cu cine se potriveste Yuuki?
Sugestii pentru forum Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 7:02 am Scris de deeaanimegirl

» Hy-a kitty is here
Sugestii pentru forum Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 1:20 pm Scris de roxycamy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 19, Vin Mar 29, 2024 1:53 am
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Regulament

 

 Sugestii pentru forum

In jos 
+5
Kiwi
Chappy
SinQ
Li Bai
Lorette
9 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Lorette
Sunshine
Lorette


Numarul mesajelor : 331
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeMier Ian 21, 2009 8:58 am

Forumul nu este inca foarme bun deci orice sugestie este bine venita !
Sus In jos
https://the-last-night.forumgratuit.ro
Li Bai
Heart bit
Li Bai


feminin
Numarul mesajelor : 43
Varsta : 28
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/01/2009

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeMar Ian 27, 2009 7:31 pm

Ce scrie pe acel banner? ''Last night found A new anime'' ? Cine l-a gasit si cand. Poate Last night I/we (etc) found a new anime...
The last night este cat se poate de corect (si ca titlu suna original si grozav) insa nu cu o asemenea continuare...Sloganul din descriere este cel corect. Cred ca a fost neatentia insa nu as vrea sa fie lasat asa.
Sper sa nu va suparati dar sincer ma cam zgarie pe creierasi.
La aspect banuiesc ca se va mai lucrat si sper ca acele labute de la ranguri sa dispara (imi inspira un forum despre vulpi)
Acel scroll...are culori aiurea...blue+pink+ green? O.O'
T.T' Sper sa nu va suparati dar mai bine o spun eu acum decat altii mai tarziu (incep sa imi caut motto-uri O.O')
Sus In jos
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 7:56 pm

Pai Li Bai, dupa cate vezi, forumul nu este terminat, deabea este la inceputul "facerii" O.O. Oricum forumului astuia ii era sortit sa fie "abandonat", dar dragei noastre admine Topy i-a venit mintea de pe unde o avea si s-a gandit sa-l reconstruiasca, deci vom schimba absolut totul de pe aici.
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
Chappy
Mod-Sunshine
Chappy


feminin
Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 2:44 pm

yo`me here 2.
stateam si ma gandeam ca ar trebui sa cautam alte smile-uri pentru forum,astea ma plictisesc si unele nici numi merg ~.~.
stie cineva cum sa faca?daca nu aveti timp ati putea doar sami aratati cum si as incerca eu,sau sa cadem de acord cum am vrea sa arate.mie imi plac cele cu iepurasii astia:[dar imi par cam mari si daca nu ai fond alb se vad aiurea]
http://img17.imageshack.us/my.php?image=image016.gif

aici mai sunt si mai micute:
http://www.33smiley.com/smiley3/index5.html
http://www.anikaos.com/animekai_pikaflash.html

dunno....deviantart are facute dar trebuie sa dam drepturi de autor xD

waiting your replies
Sus In jos
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 4:02 pm

Chapp yo-re right... si eu una m-am plictisit de ele... de fapt smyle-urile sunt puse pe forum temporar... si acum sa vedem emoticon-urile recomandate:

~Well... I like this bunnyes :3, but i-am vazut pe multe forumuri... ma mai gandesc^^.
~Maimutzele <3, well, cred ca merg foarte bine, cred ca le voi pune sa vad ce zice si celalalt admin :3.
~Etto, le-am mai vazut pe acestea pe mai multe forumuri, dar sunt kawa, totusi cele cu maimutzele imi plac mai mult.

Deci, Topy ce zici?^^
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
Lorette
Sunshine
Lorette


Numarul mesajelor : 331
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 4:07 pm

Yep , de acord cu tine ar trebui sa cam schimbam smileurie. Nu stiu ce sa zic..sunt dragute si astea...imi place smileu cu iepurasul . Sau am putea pune cu Pyong . Ce ziceti ? xD
Pyong arata cam asa:
https://2img.net/h/i204.photobucket.com/albums/bb307/Sea-Lily/Pyong.gif
Sus In jos
https://the-last-night.forumgratuit.ro
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 4:22 pm

Bine Topy-Chan, raman cele cu Pyong... le va pune ea mai incolo...
Alte sugestii^^?
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
Kiwi
Lool



Numarul mesajelor : 8
Varsta : 30
Oras natal : Secret
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/02/2009

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeSam Feb 28, 2009 2:56 pm

Cred ca o boxa de aia de chat ar fi buna :D
Sus In jos
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeSam Feb 28, 2009 3:20 pm

Da, poate ar fi buna, dar in primul rand tu ai facut SPAM!
Argumenteaza-ti postul, iar apoi mai discutam!
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
Pandora
Heart bit
Pandora


feminin
Numarul mesajelor : 40
Varsta : 30
Oras natal : Summer Memories
Stare de spirit : Bored
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeDum Mar 01, 2009 12:59 pm

Stii, cred ca ar trebui sa scoti imaginile de pe forum.
Pe forum-urile mari nu sunt asemenea imagini la welcome, anime &co. pentru ca nu arata deloc bine si strica aspectul forum-ului. Anyway, daca chiar vrei sa le lasi macar sa pui altele mai mici.
Sus In jos
http://ivory-irony.blogspot.com/
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeDum Mar 01, 2009 1:03 pm

Hmm... intr-un fel ai dreptate... sunt cam mari si simple O.o'.
Le voi sterge, sunt patetice z.z'. Thx Pandora^^'.
Altcineva^^?
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
dark_inside_like_a_demon
Black flower
dark_inside_like_a_demon


feminin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 30
Oras natal : in a shiting world
Stare de spirit : bored
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/02/2009

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeDum Mar 01, 2009 7:33 pm

me too have some ideas*sily face*:P...cam ridicole ce-i drept, but hey, we're in a free country, right?....so here it goes:

1 Ma gandeam, ca la fiecare thread legat de un anumit anime, sa facem cate un topic cu episoadele acelui anime.....argumentul e simplu: unii ar vrea sa vada animeul, dar habar n-au cum sa-l gaseasca...mai ales cei care abia au descoperit lumea anime^^...mie mi s epare convenabil.....ideea e ca pentru fiecare episod anime sa fie dat cate un link, sau si mai bine, mai multe link-uri....nu merge unul, merge celalalt^^

2 M-am gandit la o chestie legata de banner, darr din pacate asta functioneaza doar in sezonul rece.....ce spuneti de un banner desenat...ok, fara pretentii exagerateeeeeee, dar totusi, asa ceva nu s-a mai facut pana acum^^...oricum, trebuie sa apelam la ~maestri~ in ceea ce priveste desenul..si eventual cu putin ajutor de la PhotoShop s-ar putea sa iasa ceva chiar foarte reusit si interesant

3 N-ar fi mai bine daca a-ti pune ShoutBox...e mult mai usor de o folosit....n-ai nevoie sa te conectezi

4 Ce spuneti de un subforum cu titlul ,,Character battle"...ideea e de a propune in fiecare saptamana cate 2 personaje din anime-uri diferite, pentru a vedea cine iese castigatorul...e pe baza de poll si argumentare....e o chestie extrem de reusita parerea mea...chiar a dat roade pe unele forumuri....pot sa va dau adresa web daca vreti, ca sa va convingeti..stiu ca nu suna prea interesant, dar mie mi-a captat atentia din prima...la urma urmei, nu mai vazusem asa ceva...pot sa ma ocup eu de asta, daca imi dati voie

a cincea idee v-o zic alta data^^....well then, ja-ja

P.S.:HelL-oH& nu o sa mai de-a pe aici prea curand^^....stiu cum e....oricum, ideea a cincea e a ei, asa ca nu-i stric placerea:D
Sus In jos
http://otaku-system.go-board.net
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 12:09 pm

Ya, we're a free country, you're right^^... deci, sa vedem:

1. Suna bine^^. Dar in acelasi timp necesita timp, rabdare si chef. Ideea imi place, dar eu nu prea am timp de asta, deabea pot intra de 4 ori pe saptamana. Totusi cred ca ar fi bine daca la fiecare anime as creea un topic intitulat "Anime link episodes". Poate daca voi primi ajutor din parte celeleilalte admine si a mod-ului poate vom realiza ceva, anyway, good ideea^^.

2. Adica vrei sa zici un banner desenat la mana, apoi scanat si editat a little in PShop? Etto, suna original... si pot creea un astfel de banner, doar ca eu nu am scanner O.O... poate ca cealalta admina/ mod sau chiar si un user poate creea un astfel de banner, dar asta depinde.

3. Etto... ChatBox-ul este banal dupa parerea mea si il voi sterge, but am incercat cu shoutbox si nu prea merge... cel putin mie imi da eroare de fiecare data cand incerc sa-l activez... poate celeilalte admine ii va merge, oricum si asta e o idee buna.

4. Great ideea^^. Daca tot ceri permisiunea pentru asa ceva, atunci o ai^^. Suna bine si daca tot zici ca da roade, let's try! Dar... unde voi creea subforumul, asta nu inteleg...

Thx for all the sugestions ^o^.

P.S.: Daca nu mai da pe aici, problema ei^^'.
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
Chappy
Mod-Sunshine
Chappy


feminin
Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 3:49 pm

nyawn ^.^.
imi convin ideile propuse si sa imi spun si parerea,scurt si la obiect:
1.e chiar buna ideea si se poate face in 2 feluri:primul,mai putin avantajos dupa parerea mea, ar fi sa aven un topic in care sa punem episoadele facut in sectiunea animeului respectiv-si mi se pare mai putin avantajos pentru ca nu avem atat de multe animeuri in lista si oricum daca am face pentru toate sar incarca sectiunea.a 2a posibilitate ar fi sa deschidem un loc special ,"anime goodies" sau cum vreti sa il numiti,in care se va face un thread pentru requesturi[lumea normal va cere un anime anume acolo] si threadurile cu lunkurile,cate unul per anime xD.cat despre cautarea episoadelor eu am timp ^^",chiar si numai pentru 2 ore dar sunt zilnic pe aici.[si daca ma nimeriti si in ora de informatica cu net e si mai cul]

2.un banner de genu nu depinde chiar de sezon.putem sa il schitam de mana si sa ii facem colorizarea in PS[si retusurile pentru ca nu poti desena pe marimile exacte],si chiar e original.putem tine un concurs de desene cu o anumita tema.[eu as participa da nu ma pricep la ps^^"-eventual daca ar fi proiect comun]
3.not my thing ....
4.ideea asta imi place la nebunie,imi plac character battle-urile,sustin cu tarie ideea 28 .
dev dev,cred ca daca ai face subforumul la "anime and manga" ar fi perfect
Sus In jos
dark_inside_like_a_demon
Black flower
dark_inside_like_a_demon


feminin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 30
Oras natal : in a shiting world
Stare de spirit : bored
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/02/2009

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 7:57 pm

1 Prima ideea(vorbesc cum am facu si pe forumul meu aici)....putem crea un thread cu numele ,,Anime and anime movies online"...acolo am facut cate un topic pentru fiecare anime sau film(am creat din nou o sectiune si pentru filme anime in ,,Anime and anime movies online"...am pus link-uri pentru cele mai bune anime-uri...eh...acum depinde d ebunavointa membrilor daca vor sa se uite sau nu....fericirea mea e ca s-a bucurat cineva de pe forumul meu ca am pus Zombie-Loan la ,,Anime and...."^^...si sa stiti ca pot sa ma ocup eu....adica pot sa copiez link-urile.....acum am sa va spun ce anime-uri am puse la mine, si voi spuneti care ar fi bune de vizionat...so, am :Claymore, Venus Versus Virus, Nana, Vampire Knight, Zombie-Loan si inca 2 de care n-am auzit in viata mea^^"...iar la filme am: Bleach(ambele filme) si toate filmele Inuyasha:D

si in legatura cu ideea ta, Chappy, in legatura cu requesturile, am putea face topic separat la ,,Anime and..."

2 Banner am eu facut unul, dar sunt de acord sa facem un concurs...e mai cinstit asa....iar eu zic sa nu stabilim o tema de dinainte...ne iste ingradita imaginatia, iar cineva extrem detalentat poate sa pice pe o tema total nepotrivita lui...ideea esa fie un banner pt un forum anime respectabil

3...

4 Un subforum am facut si eu, si l-am numit simplu: ,,Character battle"...acum trebuie facut subforumul, ca sa ma pot ocupa de el^^
Sus In jos
http://otaku-system.go-board.net
dark_inside_like_a_demon
Black flower
dark_inside_like_a_demon


feminin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 30
Oras natal : in a shiting world
Stare de spirit : bored
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/02/2009

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeMier Mar 04, 2009 9:47 pm

eh, mai am si eu o sugestie daca se poate....ce-ar fi ca de la un anumit numar de posturi sa putem acorda karma...mie mi se pare foarte convenabil asa.....si chiar daca va temeti de faptul ca ar putea fi unii care sa scada sau sa dea Karma dupa bunul plac fara vreun anume motiv, atunci puteti ridica cu vreo numarul de posturi cu 100^^ pt karma....si daca acceptati ideea, eu zic ca pentru karma nr de posturi sa fie cel putin 100
Sus In jos
http://otaku-system.go-board.net
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeJoi Mar 05, 2009 6:19 pm

Chappy
Imi place ideea ta. Suna bine, but one problem... forumul nu prea are membrii ><', deci nu stiu cine o sa vina sa se uite la link-uri o_o'... totusi daca am face putintica reclama ^^' poate cineva ss-ar gandi sa bantuiasca pe aici...

dark_inside_like_a_demon
Post 1: Voi crea acel theard sambata/ duminica cand voi avea timp. Daca nu il poate creea Topaz. Cat despre banner... eu l-as putea desena... dar nu am scaner... asa ca sunt inutila T.T' si nici in Ps nu ma descurc prea bine... ideea ramane in panta, nu stiu ce vom face ><'.

Post 2: Hmm... nu suna rau ^^. S-asa ca nu prea ne legam de karma, acum avem un motiv. Dar zic ca nr. de posturi sa fie 200, 100 mi se par prea putine. Anyway, I like it. And one more thing, thx for suggestions ^o^.

Ma voi ocupa mai mult de forum in week-end, cand voi putea sa scap de scoala ><', acum scoala imi mananca timpul secunda cu secunda, proiect cu proiect, test cu test T.T'. Sper sa intelegeti... poate ca va trece si Topy de aici si ma va ajuta si ea^^.

[Edit]: Am facut o sectiune cu Anime & Anime movies... acolo vom pune filmele anime si link-urile... fac si doua subforumuri de genul "Anime" pentru link-uri, acolo deschideti voi topic-uri si puneti link-urile episodelor^^, aici poate va ajuta Chapp, iar cea de-a doua "Anime movies" pentru filme^^.
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
ItzsyBitzsy
Heart bit
ItzsyBitzsy


Numarul mesajelor : 36
Varsta : 28
Oras natal : ShitzyWorld^^
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/03/2009

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 6:49 am

Pai... am vazut ca ati tot schimba BG-ul de 3535 de ori... primu' era bun, de ce l-ati schimbat T.T?
Asta este f urat si cred ca trb schimbat... ma scz daca v-am jignit dar chiar e nashpa...
Sus In jos
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 6:59 am

Pai... cred ca o sa ma apuc in PShop sa fac un BG... dar noi tot avem in minte de ceva timp sa schimbam tema asta si sa punem alta mai atragatore^^'... desi BG-ul recent il vom schimba cu siguranta... si nu-mi sarii mie in cap ci lui Topy ca ea la pus >>'.
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
Lorette
Sunshine
Lorette


Numarul mesajelor : 331
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 9:36 am

Etto...scuzati`ma ! Bine, bateti` ma daca vreti , eu am pus BG-ul 14
E cam jalnic, nope ? Lasa c-am sa caut eu altul pana ce termina Sinta acel BG in PS
Sus In jos
https://the-last-night.forumgratuit.ro
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 1:37 pm

Cred ca weekendul viitor o sa ma apuc de el si tot atunci o sa-l termin, totusi nu promit nimic, deaba am timp sa intru si pe forum Oo'... cred ca ar fi bine sa incepi cautarile de acum 41 ... sa nu ramanem totusi in urma ^^'.
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
Hakufu
Black flower
Hakufu


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Oras natal : NuSh
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/03/2009

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeMar Mar 31, 2009 9:36 am

O iau d la incepur forumul imi place si e chair tare dar totusi :
1.Ce-ar fi sa activati sistemul de pucnte,reputatie.merci? membri ar dori sa posteze pentru a-si ridica punctele si reputatia poate primi un cadou virtual,de exemplu va aparea in portal ca un user bun sau user eticheta si altele Dupa imaginatie
2.Ce-ar fi sa creati mai multe grupuri? si ranguri? ar fi interesant
3.De ce nu creati un grup de moderatori Administratorilor le va fi mult mai simplu si desigur vor putea sa se ocupe de problemele mai grave a forumului
4.Unii useri nu au intrat de mult poate un concurs mega ii le va schimba parerea si vor intra pe forum si premii desigur ^^
5.Poate creati oc ategorie j music ,eu nu prea scult dar pe cineva poate interesa
6.Ar trebui ca imaginile care nu se vad ca imaginile de la reguli si intrebari de la vizitatori,unii pot sa creada ca Adminul este indiferent,poate daca punet-i forumul in constructie cite-va zile nu e nimic,sau face-ti tot ce trebuie apoi il pune-ti in constructie?
7.Ce parere aveti de o revista a forumului? Ar fi interesant

Deci sper ca ve-ti citi si ve-ti aprecia sugestiile mele ^^Daca ave-ti nelamuriri la una din ele va ascult cu mare palcere^^ 15
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeMar Mar 31, 2009 5:06 pm

Let's see...
1. Hmm...e buna ideea, voi incerca sa rezolv ceva cu celalat admin.
2. Ranguri sunt o groaza, cred eu. Iar cat despre grupuri nu este o idee rea, dar ma mai gandesc in privinta asta, desi nu esti primul user care da sugestia asta^^'.
3. Am avut un grup moderatori pe care eu insusi l-am sters, ptr. ca aparea la fiecare categorie, dedesubt, ceea ce ma enerva la culme. Ma mai gandesc.
4. Daca ai vreo idee de concursuri, te rog sa zici. Eu sunt in pana de idei^^'.
5. But avem o categorie de muzica... acolo poate sa deschida orice user cate topicuri vrea. S-a vorbit despre treaba asta.
6. Nu se vad O.o'? WTF, le schimb imediat^^'... si forumul a fost ceva vreme in constructie.
7. Eu una de revista nu am timp, in + ca trebuie articole bune si interesante si o echipa serioasa a revstei... poate la vara.

Arigato por sugestii^^, mai astept si altele daca aveti.
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
Hakufu
Black flower
Hakufu


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Oras natal : NuSh
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/03/2009

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeMier Apr 01, 2009 4:39 pm

Ok multumesc ca ati luat in consideratie sugestiile mele eu vad ca sunt ranguri ideea mea era ca sa o insoteasca o imagine doar atit ^^Multumesc pentru clarificare si apreciere^^
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
Chappy
Mod-Sunshine
Chappy


feminin
Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
Karma :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Warn :
Sugestii pentru forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sugestii pentru forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitimeVin Apr 02, 2010 2:55 pm

oh dudes....really.nu sunt in masura sa vorbesc dar ce ar fi sa "reinventam" forumul asta?...defapt..nu sai schimbam lookul,doar sa fim activi.c`mon ^.^
si pe langa asta...ca pentru forum la linkurile catre anime .descarcate sau online,va trebui sa facem intr-un fel sa nu postam linkuri la cele licensed atat de evident sau cel putin sa mentionam in primul post daca sunt licensed,ongoing sau finished.
~nu cred ca vom avea probleme incat sa ascundem linkurile dar tot ar fi o idee buna
...si nu mai stiu,avem deja un topic in care se fac requesturi pentru postarea linkurilor la o serie?->i checked,nu avem,desi e nevoie de el.nu putem incarca pagina cu toate animeurile..sunt prea multe >.>
~mi se pare cam dubios ca avem linkurile la animeuri si inca un spatiu pentru download.va trebui sa ne gandim la o metoda sa le sortam intrun fel ,la anime links poate cineva va cere link pt download xD[stiu ca eu le prefer asa]
~si mie una imi plac fan-cluburile so it would be nice ^.^ ~ insa cu asta e greu fiindca la un moment dat se prea poate sa devina parti moarte din forum.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sugestii pentru forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru forum   Sugestii pentru forum Icon_minitime

Sus In jos
 
Sugestii pentru forum
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» ..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-)..
» Forum name ~

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Last Night :: TLN Stuff xD :: Other things-
Mergi direct la: