The Last Night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Favourite zampakuto
Warning - Stupidity content. Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:38 am Scris de honey06

» Fav arrancar
Warning - Stupidity content. Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:26 am Scris de honey06

» Top 3 personaje favorite
Warning - Stupidity content. Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:19 am Scris de honey06

» Hello.. here is me!
Warning - Stupidity content. Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:59 am Scris de honey06

» Parere despre Bleach
Warning - Stupidity content. Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:47 am Scris de honey06

» Parere
Warning - Stupidity content. Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:43 am Scris de honey06

» Amor si Spirit ( naruxhina, sasuxsaku)
Warning - Stupidity content. Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 3:29 pm Scris de nikolika

» My oracle
Warning - Stupidity content. Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 6:28 pm Scris de nikolika

» Cu cine se potriveste Yuuki?
Warning - Stupidity content. Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 7:02 am Scris de deeaanimegirl

» Hy-a kitty is here
Warning - Stupidity content. Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 1:20 pm Scris de roxycamy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 19, Vin Mar 29, 2024 1:53 am
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Regulament

 

 Warning - Stupidity content.

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Aloha
Lool



feminin
Numarul mesajelor : 5
Varsta : 26
Oras natal : Bistrita
Karma :
Warning - Stupidity content. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Warning - Stupidity content. Right_bar_bleue

Warn :
Warning - Stupidity content. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Warning - Stupidity content. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/07/2009

Warning - Stupidity content. Empty
MesajSubiect: Warning - Stupidity content.   Warning - Stupidity content. Icon_minitimeMier Iul 29, 2009 3:01 pm

Nu ar trebui să mă prezint foarte bine, pentru că, secretele sunt secrete. Firea mea jucăuşă şi prietenoasă cerşeşte îndurare sentimentului lenii şi plictiselii, cerând, în genunchi, prieteni. Cu jumătate de gură, lenea răspunde somnoroasă un 'Da'. Deci, fiind obligată de firea mea, simt nevoia de a-mi face prieteni. Prietenii mă ştiu ca Lulu şi rareori ca Lulu-Bella, cum nişte colegi de şcoală îmi zic. Am doar doisprezece ani, şi aceia neîmpliniţi pe deplin. Aştept cu nerăbdare ziua de treizeci şi unu decembrie în fiecare an, mirosind parfumul zăpezii chiar şi de la unsprezece luni distanţă. Ador să văd artificiile închinate în cinstea mea, strălucind şi fremătând de culori şi viaţă, pocnind cu bubuituri în faţa blocului. Am visuri fantastice, iar uneori (mai des, recunosc) uit visele mele. Ador să scriu şi să citesc, vreau să tipăresc negru pe alb o carte. Stâlpii care susţin această idee se fac tot mai puternici, dar slăbesc în favoarea şcolii. Urăsc matematica - chiar dacă e o ştiinţă folositoare în viaţa de zi cu zi. Firea mea de capricorn mă îndeamnă să mă îndrept înspre limba maternă şi limba engleză şi, poate, fizică, dar nu ştiu exact, căci orele de fizică nu sunt încă în orarul meu şi aşa plin la şcoală. Desenez toată ziua, aşternându-mi cu creioane şi, poate, culori visele şi imaginaţia pe foile albe. Stric între şase şi opt foi pe zi, şi devorez vreo două sute de pagini scrise mărunt de cărţi. Romanţele, fantasmele, toate mă învăluie cu misterul lor. Nu am o listă de anime-uri, dar ador manga şi cultura japoneză aproape la fel de mult. Ascult muzica ameţitoare a lui Michael Jackson, odihnească-se în pace până la următorul concert. Nu cred în prostii gen 2012 sau alte cifre fatale, pentru că, precum ştiţi, minciunea e pe primul plan al zilei.

Vreau doar (cu un zâmbet tâmp pe faţă) prieteni, fără certuri.
Sus In jos
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Warning - Stupidity content. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Warning - Stupidity content. Right_bar_bleue

Warn :
Warning - Stupidity content. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Warning - Stupidity content. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Warning - Stupidity content. Empty
MesajSubiect: Re: Warning - Stupidity content.   Warning - Stupidity content. Icon_minitimeMier Iul 29, 2009 5:35 pm

Bun venit pe forum Aloha. Hmmm... interesanta desceiere. Observ ca in privinta desenatului ne asemanam^^, la fel si cu matematica. Iti urez postare placuta si have fun xD.
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
Hakufu
Black flower
Hakufu


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Oras natal : NuSh
Karma :
Warning - Stupidity content. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Warning - Stupidity content. Right_bar_bleue

Warn :
Warning - Stupidity content. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Warning - Stupidity content. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/03/2009

Warning - Stupidity content. Empty
MesajSubiect: Re: Warning - Stupidity content.   Warning - Stupidity content. Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 1:28 pm

Mii de scuze ca am intriziat
Chiar interesanta descriere ai vad ca esti o fire mai artistica...
Inrebari:
1.Ce muzica asculti?
2.Tu in general anime nu privesti? 2
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
Aloha
Lool



feminin
Numarul mesajelor : 5
Varsta : 26
Oras natal : Bistrita
Karma :
Warning - Stupidity content. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Warning - Stupidity content. Right_bar_bleue

Warn :
Warning - Stupidity content. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Warning - Stupidity content. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/07/2009

Warning - Stupidity content. Empty
MesajSubiect: Re: Warning - Stupidity content.   Warning - Stupidity content. Icon_minitimeDum Aug 16, 2009 2:00 pm

1. Nirvana, MJ, My Chemical Romance.
2. Nu prea :), dar citesc manga multă.
Sus In jos
Lorette
Sunshine
Lorette


Numarul mesajelor : 331
Karma :
Warning - Stupidity content. Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Warning - Stupidity content. Right_bar_bleue

Warn :
Warning - Stupidity content. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Warning - Stupidity content. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Warning - Stupidity content. Empty
MesajSubiect: Re: Warning - Stupidity content.   Warning - Stupidity content. Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 2:21 pm

First, bine ai venit pe forum Aloha, sper sa-ti placa pe aici si sa-ti faci cat mai multi prieteni!
Prezentarea ta este destul de mare, dar imi place @.@ oricum, mai am cateva intrebari:

1. Iti place japoneza?
2. Vad ca ascult si formatii mai vechi, deci Pink Floyd iti place?
3. De cat timp esti fana Michael Jackson? Si daca tot am ajuns la King of Pop trebuie sa-ti spun ca si eu sunt mare fana, il ador! ^^
4. Cum ti se pare forumul pana acum?

Momentan atata, nu vreau sa te stresez cu intrebarile mele T. T Anyway, have fun and happy postin'! See ya on za forum!
Sus In jos
https://the-last-night.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Warning - Stupidity content. Empty
MesajSubiect: Re: Warning - Stupidity content.   Warning - Stupidity content. Icon_minitime

Sus In jos
 
Warning - Stupidity content.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Last Night :: Members zone :: Welcome central-
Mergi direct la: