The Last Night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Favourite zampakuto
..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:38 am Scris de honey06

» Fav arrancar
..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:26 am Scris de honey06

» Top 3 personaje favorite
..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:19 am Scris de honey06

» Hello.. here is me!
..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:59 am Scris de honey06

» Parere despre Bleach
..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:47 am Scris de honey06

» Parere
..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:43 am Scris de honey06

» Amor si Spirit ( naruxhina, sasuxsaku)
..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 3:29 pm Scris de nikolika

» My oracle
..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 6:28 pm Scris de nikolika

» Cu cine se potriveste Yuuki?
..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 7:02 am Scris de deeaanimegirl

» Hy-a kitty is here
..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 1:20 pm Scris de roxycamy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 19, Vin Mar 29, 2024 1:53 am
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Regulament

 

 ..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-)..

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Crazzy_Bunny
Lool
Crazzy_Bunny


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 26
Oras natal : Craiova
Karma :
..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Right_bar_bleue

Warn :
..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/08/2009

..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Empty
MesajSubiect: ..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-)..   ..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 7:08 pm

Yea,deci pentru inceput ..
Nume:Pf - neinportant puteti sa-mi spuneti Luca/sia
Varsta:nu conteaza,detalii xD.
Muzica:Ch,pentru inceput:
Hip hop &rap.
Rock - nu toate genurile ~~
Sporturi
care AU fost practicate:Judo,bun `am stat mult,plictiseala,inot (d`oh
doar primul curs =))),fotbal mixt la felputin timp,handball (cred ca
asta a durat cel mai mult :-??)Asa,momentan fac parcour (nu e un anumit
curs) exersez cu o prietena.Ok,urasc scoala (e si de inteles)

Ch,intrebari?!
Ok,traiasca butonu` copy-paste.
Sus In jos
Lorette
Sunshine
Lorette


Numarul mesajelor : 331
Karma :
..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Left_bar_bleue5 / 1005 / 100..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Right_bar_bleue

Warn :
..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Empty
MesajSubiect: Re: ..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-)..   ..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 7:27 pm

Welcome on za forum, crazzy_bunny! (nice nickname, dar corect este crazy ^-^ hihi, scuze, nu m-am putut abtine *blushes*)
Sper sa-ti placa pe aici, sa te distrezi, sa-ti faci multi prieteni and don't forget, no spam si respecta regulile!

Am doar o intrebare: citesti? daca da ce gen de carti iti plac cel mai mult? poti enumera si cateva pe care le-ai citit si care ti-au placut cel mai mult?

Cam atata si cu intrebarile, nu prea mai am nimic de spus. Happy posting' and see ya~
Sus In jos
https://the-last-night.forumgratuit.ro
Crazzy_Bunny
Lool
Crazzy_Bunny


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 26
Oras natal : Craiova
Karma :
..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Right_bar_bleue

Warn :
..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/08/2009

..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Empty
MesajSubiect: Re: ..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-)..   ..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 7:28 pm

Ok,bun da imi place sa lecturez doar cateodata si ceva mai special nu am un gen anume de a citi dar am DOAR doua carti care m`au impresionat foarte tare Hector Malor - Singur pe lume si .. i'am pierdut autorul dar va spun titlul Franck and the Smith Company
Sus In jos
Continut sponsorizat





..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Empty
MesajSubiect: Re: ..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-)..   ..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-).. Icon_minitime

Sus In jos
 
..pentru ca am sosit ~~'' And eu va rog,da-ti cu banii B-)..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sugestii pentru forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Last Night :: Members zone :: Welcome central-
Mergi direct la: