The Last Night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Favourite zampakuto
Personajul favorit Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:38 am Scris de honey06

» Fav arrancar
Personajul favorit Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:26 am Scris de honey06

» Top 3 personaje favorite
Personajul favorit Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:19 am Scris de honey06

» Hello.. here is me!
Personajul favorit Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:59 am Scris de honey06

» Parere despre Bleach
Personajul favorit Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:47 am Scris de honey06

» Parere
Personajul favorit Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:43 am Scris de honey06

» Amor si Spirit ( naruxhina, sasuxsaku)
Personajul favorit Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 3:29 pm Scris de nikolika

» My oracle
Personajul favorit Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 6:28 pm Scris de nikolika

» Cu cine se potriveste Yuuki?
Personajul favorit Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 7:02 am Scris de deeaanimegirl

» Hy-a kitty is here
Personajul favorit Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 1:20 pm Scris de roxycamy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 19, Vin Mar 29, 2024 1:53 am
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Regulament

 

 Personajul favorit

In jos 
+4
larysa-alexis
Pandora
SinQ
Lorette
8 participanți
AutorMesaj
Lorette
Sunshine
Lorette


Numarul mesajelor : 331
Karma :
Personajul favorit Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Personajul favorit Right_bar_bleue

Warn :
Personajul favorit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul favorit Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Personajul favorit Empty
MesajSubiect: Personajul favorit   Personajul favorit Icon_minitimeJoi Ian 29, 2009 9:13 am

Aici puteti spune care sunt spersonajele voastre favorite din Full Metal Alchemist.Eu am doar unul...imi place mult de Edward,il admir pentru ca s-a chinuit atat de mult sa o reinvie pe mama sa si a invatat din greu.A trecut prin multe si s-a maturizat foarte mult.
Mi se pare destul de puternica , adica la vrasta lui stapaneste foarte bine arta alchimiei
Sus In jos
https://the-last-night.forumgratuit.ro
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Personajul favorit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul favorit Right_bar_bleue

Warn :
Personajul favorit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul favorit Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Personajul favorit Empty
MesajSubiect: Re: Personajul favorit   Personajul favorit Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 8:25 am

Personajul meu favorit este humonculusul ce i-a furat lui Ed mana si piciorul... mai degraba un copil cu ceva probleme legate de comportamet si psihice... well, i-am uitat numele O__O... anyway, click spoiler.

Spoiler:

Ciudat, nu? O.O
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
Pandora
Heart bit
Pandora


feminin
Numarul mesajelor : 40
Varsta : 30
Oras natal : Summer Memories
Stare de spirit : Bored
Karma :
Personajul favorit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul favorit Right_bar_bleue

Warn :
Personajul favorit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul favorit Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Personajul favorit Empty
MesajSubiect: Re: Personajul favorit   Personajul favorit Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 3:05 pm

Mie cel mai mult imi place de Edward din acest anime. Pentru ca e un personaj dragut, imi place personalitatea lui si cum se comporta, e un personaj interesant si bine realizat. Si uneori mi se pare ca este un personaj foarte funny. E puternic si tine la fratele lui.
Sus In jos
http://ivory-irony.blogspot.com/
larysa-alexis
Lool
larysa-alexis


feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 30
Oras natal : Constanta
Karma :
Personajul favorit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul favorit Right_bar_bleue

Warn :
Personajul favorit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul favorit Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/02/2009

Personajul favorit Empty
MesajSubiect: Re: Personajul favorit   Personajul favorit Icon_minitimeDum Mar 01, 2009 1:02 pm

personaju meu preferat este Winry Rockbell :X:X deoarece este o fata priceputa mai ales ca mecanic la fel ca si bunica ei si ii ajuta mult pe Edward si pe Al cand au nevoie^^
Sus In jos
Chappy
Mod-Sunshine
Chappy


feminin
Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
Karma :
Personajul favorit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul favorit Right_bar_bleue

Warn :
Personajul favorit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul favorit Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Personajul favorit Empty
MesajSubiect: Re: Personajul favorit   Personajul favorit Icon_minitimeDum Mar 01, 2009 1:57 pm

personajele mele preferate ar fi :
Hughes-e foarte amuzant si de treaba si foarte foarte obsedata de fetita lui O.O,nu se complica si are o placere sa lase lucrurile pe seama altora desi poate face o treaba buna,eaaah,lazyness.il sustine pe mustang si il ajuta cum poate,la fel ca si pe elric bros.Desi e atat de relaxat si nu ai zice chiar stie multe si are o putere de deductie buna 6
Roy Mustang-nu are degeaba numele "Flame Alchemist" cuz he`s damn hawt . He's arrogant, cocky, pround and a total womanizer si sa adaug ca e si funny.[daca va amintit in episodul in care sa luptat cu Ed si a zis ca vrea sa innainteeze in functie sa poata face toate femeile ofiter sa poarte fuste mini :)) ...sau reactia lui cand a vazut catelusul acela] si sa vazut ca ii chiar pasa de ceilalti[ex:Ishbal war,hughes,fratii elric si putin din scopul pentru care vrea sa ajunga in varf]

greu pot alege dintre ei ,so,my faves 35
Sus In jos
Sergio Kun Aguero
Lool
Sergio Kun Aguero


Numarul mesajelor : 5
Varsta : 28
Oras natal : Undeva-n Balcani
Karma :
Personajul favorit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul favorit Right_bar_bleue

Warn :
Personajul favorit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul favorit Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/03/2009

Personajul favorit Empty
MesajSubiect: Re: Personajul favorit   Personajul favorit Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 1:15 pm

Preferatul meu este si va fii in continuare tipul cu clavicula distrusa :) Flame Alchemist,Locotenent-Colonel,Roy Mustang :) imi place atitudinea lui de tip dur si rece insa isi ascunde adevarata fatza de om bun :) E foarte socat de ce a putut face in razboiul din Ishball si ma impresioneaza faptu ca are resentimente de fapta lui...pe la inceput imi placea Ed dar cand l-am descoperit mai mult pe Mustang a devenit preferatu meu
Sus In jos
dark_inside_like_a_demon
Black flower
dark_inside_like_a_demon


feminin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 30
Oras natal : in a shiting world
Stare de spirit : bored
Karma :
Personajul favorit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul favorit Right_bar_bleue

Warn :
Personajul favorit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul favorit Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/02/2009

Personajul favorit Empty
MesajSubiect: Re: Personajul favorit   Personajul favorit Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 1:55 pm

mie imi place cred ca cel mai mult Al.....in primul rand pt stapanirea lui de sine....zau asa, cine nu a r fi innebunit cand s-ar fi vazut intr-o armura goala si invechita....plus ca e o persoana calma, blanda si care pur si simplu, prin naivitatea, inocenta si daruirea lui fata de oameni m-a impresionat......e exact genul de prieten pe care l-ai vrea...te asculta, e rabdator si very kawaii=^_^=.....e si foarte amuzant uneori si e o persoana puternica...si-mi mai place si pt ca e pacifist
Sus In jos
http://otaku-system.go-board.net
Orbit Kid Nyappy
Lool
Orbit Kid Nyappy


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 29
Oras natal : Cluj city xD
Karma :
Personajul favorit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul favorit Right_bar_bleue

Warn :
Personajul favorit Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personajul favorit Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/05/2009

Personajul favorit Empty
MesajSubiect: Re: Personajul favorit   Personajul favorit Icon_minitimeJoi Mai 07, 2009 7:47 pm

Personajul meu favorit este Edward Elric.. e foare cool si amuzant.. si chiar imi place cand se enerveaza ca lumea il face pitic ^^" e puternic.. si are o inima mare.. chiar daca mai trece si prin stomac xD .. nota 10 pentru Ed ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Personajul favorit Empty
MesajSubiect: Re: Personajul favorit   Personajul favorit Icon_minitime

Sus In jos
 
Personajul favorit
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personajul favorit
» Personajul negativ preferat
» Persj. favorit
» Genul favorit
» Manga-ul favorit

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Last Night :: Anime & Manga :: Anime List :: Full Metal Alchemist-
Mergi direct la: