The Last Night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Favourite zampakuto
Primul anime vazut Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:38 am Scris de honey06

» Fav arrancar
Primul anime vazut Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:26 am Scris de honey06

» Top 3 personaje favorite
Primul anime vazut Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:19 am Scris de honey06

» Hello.. here is me!
Primul anime vazut Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:59 am Scris de honey06

» Parere despre Bleach
Primul anime vazut Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:47 am Scris de honey06

» Parere
Primul anime vazut Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:43 am Scris de honey06

» Amor si Spirit ( naruxhina, sasuxsaku)
Primul anime vazut Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 3:29 pm Scris de nikolika

» My oracle
Primul anime vazut Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 6:28 pm Scris de nikolika

» Cu cine se potriveste Yuuki?
Primul anime vazut Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 7:02 am Scris de deeaanimegirl

» Hy-a kitty is here
Primul anime vazut Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 1:20 pm Scris de roxycamy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 19, Vin Mar 29, 2024 1:53 am
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Regulament

 

 Primul anime vazut

In jos 
+5
drunk_rabbit
dark_inside_like_a_demon
larysa-alexis
SinQ
Lina Inverse
9 participanți
AutorMesaj
Lina Inverse
Black flower
Lina Inverse


feminin
Numarul mesajelor : 155
Varsta : 31
Oras natal : Balamucul Bucuresti
Stare de spirit : contactati spitalu 9
Karma :
Primul anime vazut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vazut Right_bar_bleue

Warn :
Primul anime vazut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vazut Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Primul anime vazut Empty
MesajSubiect: Primul anime vazut   Primul anime vazut Icon_minitimeLun Feb 16, 2009 12:38 pm

Care a fost primul vostru anime?

La mine a fost pokemon. Eram obsedata cu niste albume (popa zicea ca-s desene sataniste, ca Pikachu inseamna satana)
Bazaiam dimineata ca nu vroiam sa ma duc la scoala ca pierdeam pokemon...Asta fu prin cls, intai, da nu stiam ca=i anime...
Sus In jos
http://www.magicnight.co.nr
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Primul anime vazut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vazut Right_bar_bleue

Warn :
Primul anime vazut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vazut Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Primul anime vazut Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vazut   Primul anime vazut Icon_minitimeLun Feb 16, 2009 2:22 pm

Pai... primul meu anime vazut a fost Pokemon. Ca majoritatea, la varsta aceea nu stiam ca este un anime. Tin minte ca aveam tot felul de cartonase si albume de la conrnurile de ciocolata cu totii pokemonii, mdea, copil prostut^^'. La varsta aceea imi palcea foarte mult, mai ales de echipa Racheta O___O si pisicuta lor [sper ca asa se cheama ><'].
Acum cand imi amintesc la ce ma uitam >____<'...


Ultima editare efectuata de catre SinQ in Lun Iul 20, 2009 6:08 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
larysa-alexis
Lool
larysa-alexis


feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 30
Oras natal : Constanta
Karma :
Primul anime vazut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vazut Right_bar_bleue

Warn :
Primul anime vazut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vazut Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/02/2009

Primul anime vazut Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vazut   Primul anime vazut Icon_minitimeSam Feb 28, 2009 4:24 pm

La mine a fost Inuyasha si l-am vazut intamplator la tv^^"

S-San edit: Iar faci SPAM... tu ai citit regulile O.O'? Daca nu, click te rog...
Sus In jos
dark_inside_like_a_demon
Black flower
dark_inside_like_a_demon


feminin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 30
Oras natal : in a shiting world
Stare de spirit : bored
Karma :
Primul anime vazut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vazut Right_bar_bleue

Warn :
Primul anime vazut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vazut Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/02/2009

Primul anime vazut Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vazut   Primul anime vazut Icon_minitimeMier Mar 04, 2009 7:45 pm

primul a fost ori Sailor Moon ori Dragon Ball...habar n-am care, dar e posibil prima data sa fi vazut Sailor Moon....oricum, amandoua mi-au placut^^....chiar daca grafica era cam veche
Sus In jos
http://otaku-system.go-board.net
drunk_rabbit
Lool
drunk_rabbit


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 32
Oras natal : Peste tot si nicaieri
Karma :
Primul anime vazut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vazut Right_bar_bleue

Warn :
Primul anime vazut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vazut Right_bar_bleue

Data de inscriere : 01/03/2009

Primul anime vazut Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vazut   Primul anime vazut Icon_minitimeVin Mar 06, 2009 9:40 pm

Animeul care mi-a deschis poarta spre lumea animeurilor , a fost Inuyasha.Mdah mutam posturile aiurea , apoi am dat de Animax , si cum cand eram mic iubeam desenele , va dati seama ca m-a incantat enorm animeul , apoi au urmat si altele si tot asa sirul continua.
Sus In jos
http://shine-of-butterfly.forumgratuit.ro/forum.htm
Candilay
Lool
Candilay


feminin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 30
Oras natal : Bucuresti
Stare de spirit : -_-'
Karma :
Primul anime vazut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vazut Right_bar_bleue

Warn :
Primul anime vazut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vazut Right_bar_bleue

Data de inscriere : 16/04/2009

Primul anime vazut Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vazut   Primul anime vazut Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 5:37 pm

Primul meu anime a fost Sailor Moon.Mi-a placut enorm de mult actiunea,povestea,personajele etc.Eram fascinata de transformarile si atacurile fetelor,ramaneam mereu cu ochii lipiti de ecran sa vad cu cine se bat,daca inving,ce se intampla etc.Mi-a placut foarte mult sa vad cum evolueaza relatia dintre Mamo si Usagi,desi eram mica,realizam anumite chestii.Hehe...eram asa de fascinata incat o puneam pe mama sa imi cumpere things with Sailor Moon XD.
Sus In jos
http://animefantasy.smfforfree2.com
Doppelganger
Lool
Doppelganger


feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 31
Oras natal : Timisoara
Karma :
Primul anime vazut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vazut Right_bar_bleue

Warn :
Primul anime vazut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vazut Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/04/2009

Primul anime vazut Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vazut   Primul anime vazut Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 11:46 pm

Primul anime vazut de mine a fost Sailor Moon ^^ pe vremea aia eram foarte mica nu stiam eu ce e ala anime defapt nici nu am auzit pe atunci de acel cuvant XD dar imi placea foarte mult si desigur preferata mea era Sailor Moon,ca oricarui ii placea personajul principal XD oricum pe vremea aceea era superb ^^ pe urma am vazut DBZ si a fost super m'a apucat mania si cu ei :D si asa mai departe ^^'
Sus In jos
Pucca
Chibi
Pucca


feminin
Numarul mesajelor : 86
Varsta : 28
Oras natal : Marte...
Stare de spirit : nervi :)
Karma :
Primul anime vazut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vazut Right_bar_bleue

Warn :
Primul anime vazut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vazut Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/03/2009

Primul anime vazut Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vazut   Primul anime vazut Icon_minitimeLun Apr 27, 2009 9:57 am

Dragon-Ball-Z...Yu-Gi-Oh...Sonic X...Pokemon...Da' zau ca nu mai stiu O_O"...Stiam ca urmeaream desenele astea pe TVR 1 ca n-aveam cablu XD...Inafara de Sonic...Da' cred ca a fost DBZ...Nu mai stiu sigur :-?
Sus In jos
http://bleach-world.forumz.ro
SweetSugar
Lool
SweetSugar


feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 25
Oras natal : New Bucharest >:)
Stare de spirit : Madness is Contagious!! MWHAHAHA!!!
Karma :
Primul anime vazut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vazut Right_bar_bleue

Warn :
Primul anime vazut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vazut Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/04/2011

Primul anime vazut Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vazut   Primul anime vazut Icon_minitimeSam Apr 30, 2011 7:50 pm

Primul a fost Pokemon:x imi placea molt ( nu stiam ca'i anime atunci) si inka imi place;)):x
Sus In jos
https://www.facebook.com/Lisa.Maria.Stefan
Continut sponsorizat





Primul anime vazut Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vazut   Primul anime vazut Icon_minitime

Sus In jos
 
Primul anime vazut
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Din ce anime e poza?
» MAL-your anime list
» Top 5 anime preferate
» Cum ati aflat de anime-uri?
» Info about anime

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Last Night :: Anime & Manga :: Anime in general-
Mergi direct la: