The Last Night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Favourite zampakuto
La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:38 am Scris de honey06

» Fav arrancar
La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:26 am Scris de honey06

» Top 3 personaje favorite
La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:19 am Scris de honey06

» Hello.. here is me!
La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:59 am Scris de honey06

» Parere despre Bleach
La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:47 am Scris de honey06

» Parere
La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:43 am Scris de honey06

» Amor si Spirit ( naruxhina, sasuxsaku)
La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 3:29 pm Scris de nikolika

» My oracle
La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 6:28 pm Scris de nikolika

» Cu cine se potriveste Yuuki?
La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 7:02 am Scris de deeaanimegirl

» Hy-a kitty is here
La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 1:20 pm Scris de roxycamy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 19, Vin Mar 29, 2024 1:53 am
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Regulament

 

 La ce anime te uiti in acest moment ?

In jos 
+5
dark_inside_like_a_demon
Pucca
Chappy
SinQ
Lorette
9 participanți
AutorMesaj
Lorette
Sunshine
Lorette


Numarul mesajelor : 331
Karma :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Warn :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

La ce anime te uiti in acest moment ? Empty
MesajSubiect: La ce anime te uiti in acest moment ?   La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 9:41 am

La ce anime va uitati in acest moment?
Eu m`am apucat acum o saptamana sa vad Angel Sanctuary si , pentru ca imi place prea mult m`am apucat sa-l revad . Sunt pe la episodul 2 si...am de gand sa`l vad si pe ultimul , adica 3 , but..e cam trist saracu si`mi face rau sa`l vad , vai mie..cum sa moara Setsuna al meu ? 29
Sus In jos
https://the-last-night.forumgratuit.ro
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Warn :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

La ce anime te uiti in acest moment ? Empty
MesajSubiect: Re: La ce anime te uiti in acest moment ?   La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 1:40 pm

Heh... momentatn vad seria a doua din Vampire knight^^. Noroc cu Darky ca a pus link-urile, astfel nu cred ca stateam eu sa caut episoadele^^'. Sunt la episodul al 5-lea si devine din ce in ce mai tare xD. Si mi se pare ca Setsuna nu moare... am vazut si eu cateva episoade din AS^^.
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
Chappy
Mod-Sunshine
Chappy


feminin
Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
Karma :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Warn :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

La ce anime te uiti in acest moment ? Empty
MesajSubiect: Re: La ce anime te uiti in acest moment ?   La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 3:53 pm

hehe,eu am vreo 7 animeuri incepute si deabia gasesc timp[vreau sa le termin sa trec la altele,am atatea pe lista care ard sa le vad 29 ]
on-going:
Bleach/Clannad-after story~/jigoku shoujo mitsuganae/toradora +toradora special(SOS)
ah,mor sa astept o saptamana episoadele dar sunt super animeurile astea

complete:
Shaman king -lam vazut la tv dar ma tin de el sal revad de ceva vreme
yu gi oh gx-la inceput am crezut ca o sa fie mai tare seria a 3ea dar nu mi se pare la fel de buna ca la inceput ....desi e inca bunicel xD
pana la sfarsitul saptamanii cred ca voi termina clannad[apare ultimul episod,nici nu stiu daca sa ma bucur sau sa plang] si shaman king[mai am 17 episoade deci cred ca imi fac sperante false la ce mult timp am avut pt anime in ultima vreme si vad ca lumea ma taraie in si mai multe proiecte ca pana acum @.@]
oh well....am animeuri pe crae vreaaaaaau sa le vad deci ,i`m getting to it
Sus In jos
Pucca
Chibi
Pucca


feminin
Numarul mesajelor : 86
Varsta : 28
Oras natal : Marte...
Stare de spirit : nervi :)
Karma :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Warn :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/03/2009

La ce anime te uiti in acest moment ? Empty
MesajSubiect: Re: La ce anime te uiti in acest moment ?   La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 7:53 pm

Ah...Mai am de urmarit seriile de la Slayers =))...Revolution si Evolution-R...Si epsiaodele din Bleach...Si tocmai m-am apucat de Fate/Stay Night...Yeah...Daca-i fain am sa-l las,daca nu...Soarta^^
Sus In jos
http://bleach-world.forumz.ro
dark_inside_like_a_demon
Black flower
dark_inside_like_a_demon


feminin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 30
Oras natal : in a shiting world
Stare de spirit : bored
Karma :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Warn :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/02/2009

La ce anime te uiti in acest moment ? Empty
MesajSubiect: Re: La ce anime te uiti in acest moment ?   La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 9:11 pm

pai, pe moment ma uit la*trage o gura de aer*:
Bleach
D.Gray Man
Ergo Porxy
Eureka Seven(prefer mai mult manga oricum)
Ghost Hunt
Higurashi no Naku Koro ni
Korozuka
Naruto Shippuden
Darker than Black
Soul Eater
The Melancholy of Haruhi Suzumiya
Jigoku Shoujo Mitsugane
Red Garden
etc...mai erau cateva...dar alea is mai mult in on hold^^"
Sus In jos
http://otaku-system.go-board.net
Devil_Chou
Heart bit
Devil_Chou


feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 30
Karma :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Warn :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/04/2009

La ce anime te uiti in acest moment ? Empty
MesajSubiect: Re: La ce anime te uiti in acest moment ?   La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 5:47 pm

poi pe moment ma uit la code gess si shugo chara care este on-going -.-" singurul pe care il urmaresc asa
Sus In jos
Hakufu
Black flower
Hakufu


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Oras natal : NuSh
Karma :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Warn :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/03/2009

La ce anime te uiti in acest moment ? Empty
MesajSubiect: Re: La ce anime te uiti in acest moment ?   La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 6:54 pm

OF sunt atit de multe nicin u reusesc sa stau pe forumuri pe chat etc etc
Deci:
1.Trinity Blood-5 episoade
2.Kiddy Grade-2 episoade
3.Hellsing-mai am 5 serii si termin
4.Chobits la fel ca Hellsing
5.Spiral -mai am 3 sau 4 serii
6School Warriors,School Wars e tot aceiasi privesc pentru ca mai am 7 sezoane 9
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
Chappy
Mod-Sunshine
Chappy


feminin
Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
Karma :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Warn :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

La ce anime te uiti in acest moment ? Empty
MesajSubiect: Re: La ce anime te uiti in acest moment ?   La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 1:08 pm

hehe,eu am inceput soul eater[ep 10].incep sa ma obisnuiesc si cu personajele si plot-ul,finally,e destul de amuzant ^.^
in rest mai am bleach inca ,yu gi oh gx[am boxele stricate si numi place cum se aude la ei ~.~],nu mai gasesc ultimele 2 episoade la mitsuganae ...~.~ si cam atat ar fi important
Sus In jos
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Warn :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

La ce anime te uiti in acest moment ? Empty
MesajSubiect: Re: La ce anime te uiti in acest moment ?   La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 9:08 am

Incerc intr-un final sa termin Saint Beasts care ma tine din 2008 T.T si in rest incerc sa caut episoade de la Clannad, Shugo Chara si Code Geass.
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
Sayu
Heart bit
Sayu


Numarul mesajelor : 33
Varsta : 31
Oras natal : Ploiesti
Stare de spirit : crazy
Karma :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Warn :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/05/2009

La ce anime te uiti in acest moment ? Empty
MesajSubiect: Re: La ce anime te uiti in acest moment ?   La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeLun Mai 11, 2009 8:23 am

Pey in momentul acesta ma uit la Ouran High School Host Club , dar mai am pe lista : Air Gear , The Melancholy of Haruhi Suzumiya , Sugar Sugar Rune , Nana si cam asa ceva .
Sus In jos
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
Serena C.C.
Lool
Serena C.C.


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 31
Oras natal : Britannia
Karma :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Warn :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/08/2009

La ce anime te uiti in acest moment ? Empty
MesajSubiect: Re: La ce anime te uiti in acest moment ?   La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 2:32 pm

Hmm, momentan vad Shugo Chara [facusem o pauza si m-am reapucat], e ongoing dar inca mai am cateva episoade de vazut din cele existente pana acum si Naruto [si la el facusem pauza deoarece imi reformatasem pc-ul si pierdusem ep].
Sus In jos
http://fantasy-anime.forumer.ro
Chappy
Mod-Sunshine
Chappy


feminin
Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
Karma :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Warn :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

La ce anime te uiti in acest moment ? Empty
MesajSubiect: Re: La ce anime te uiti in acest moment ?   La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeVin Apr 02, 2010 1:00 pm

muhaha.baaack~
^si eu vreau sa ma apuc de shugo chara dar habar nu am cand o voi face >.>
other than this...:
Baka to test no shoukanjuu
Bleach
darker than black special
fairy tail
reborn!
nodame cantabile finale
sketchbook~full colours
venus versus virus
si...mai citesc si manga...
Sus In jos
Hakufu
Black flower
Hakufu


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Oras natal : NuSh
Karma :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Warn :
La ce anime te uiti in acest moment ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce anime te uiti in acest moment ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/03/2009

La ce anime te uiti in acest moment ? Empty
MesajSubiect: Re: La ce anime te uiti in acest moment ?   La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 2:55 pm

Eu la moment
1.Hirugashi no naku koro ni (ambele sezoane+OVA)
2.Bakemonogatari
3-Umineko no naku koro ni
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
Continut sponsorizat





La ce anime te uiti in acest moment ? Empty
MesajSubiect: Re: La ce anime te uiti in acest moment ?   La ce anime te uiti in acest moment ? Icon_minitime

Sus In jos
 
La ce anime te uiti in acest moment ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» MAL-your anime list
» Ce v-a enervat la acest anime?
» Ce v'a deranjat la acest anime?
» Info about anime
» Din ce anime e poza?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Last Night :: Anime & Manga :: Anime in general-
Mergi direct la: