The Last Night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Favourite zampakuto
Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:38 am Scris de honey06

» Fav arrancar
Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:26 am Scris de honey06

» Top 3 personaje favorite
Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:19 am Scris de honey06

» Hello.. here is me!
Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:59 am Scris de honey06

» Parere despre Bleach
Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:47 am Scris de honey06

» Parere
Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:43 am Scris de honey06

» Amor si Spirit ( naruxhina, sasuxsaku)
Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 3:29 pm Scris de nikolika

» My oracle
Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 6:28 pm Scris de nikolika

» Cu cine se potriveste Yuuki?
Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 7:02 am Scris de deeaanimegirl

» Hy-a kitty is here
Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 1:20 pm Scris de roxycamy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 19, Vin Mar 29, 2024 1:53 am
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Regulament

 

 Ati suporta sa fiti hell girl?

In jos 
+2
SinQ
Lorette
6 participanți
AutorMesaj
Lorette
Sunshine
Lorette


Numarul mesajelor : 331
Karma :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

Warn :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Ati suporta sa fiti hell girl? Empty
MesajSubiect: Ati suporta sa fiti hell girl?   Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeJoi Ian 29, 2009 9:51 am

Ati suporta sa fiti fata iadului ?
Eu una nu as suporta acest lucru !
Nu as putea sa duc oamenii in iad si sa-i vad cum se chinuie...
Nu as suporta sa locuiesc in iad si sa nu mor niciodata , la un moment dat ar deveni plictisitor sa traiesc atata...
Sus In jos
https://the-last-night.forumgratuit.ro
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

Warn :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Ati suporta sa fiti hell girl? Empty
MesajSubiect: Re: Ati suporta sa fiti hell girl?   Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 8:54 pm

Eu as suporta.
De ce?
Pentru ca imi plac senzatiile tari, suspansul si toate chestiile astea diabolice sau malefice. Dupa parere mea razbunarea e arma ,,prostului" , dar Ai Enma nu face decat sa raspunda unei cerinte, deci nu ea este care se razbuna, ci persoana care a pus-o sa faca asta.
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
BlitzZMay
Chibi
BlitzZMay


feminin
Numarul mesajelor : 84
Varsta : 29
Oras natal : monde mystique
Stare de spirit : evil :3
Karma :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

Warn :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Ati suporta sa fiti hell girl? Empty
MesajSubiect: Re: Ati suporta sa fiti hell girl?   Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeJoi Feb 12, 2009 11:35 pm

Nu cred, nu prea imi place sa vad cum mor oameni sau mai bine zis cum sunt trimisi in iad, indiferent daca sunt buni sau rai.Dar parca mai mult nu imi place sa vad oamenii suferind deci nu stiu ce sa zic, nu sunt in locul ei.
Sus In jos
Pandora
Heart bit
Pandora


feminin
Numarul mesajelor : 40
Varsta : 30
Oras natal : Summer Memories
Stare de spirit : Bored
Karma :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

Warn :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Ati suporta sa fiti hell girl? Empty
MesajSubiect: Re: Ati suporta sa fiti hell girl?   Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 3:07 pm

Eu nu as suporta sa fiu in locul ei. Nu imi place razbunarea si sunt o fire care iarta destul de usor. Nu imi place sa vad oameni suferind, nici macar plangand pentru ca in acelasi timp si eu sufar alaturi de ei, dar sa-i vad speriati si in chinuri... ajungand mai apoi in iad, e prea crud, deci nu as suporta asa ceva. Dar totusi Ai este personajul meu preferat si imi place foarte mult caracterul ei, e puternica... si are un trecut dur. deci chiar imi place de ea.
Sus In jos
http://ivory-irony.blogspot.com/
Hakufu
Black flower
Hakufu


feminin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 30
Oras natal : NuSh
Karma :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

Warn :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/03/2009

Ati suporta sa fiti hell girl? Empty
MesajSubiect: Re: Ati suporta sa fiti hell girl?   Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeMar Mar 31, 2009 11:17 am

Sa trimiti atitea sufelte in iad nici nu stiu trebuie sa ai inima di fier si sa stai pe eterintate in iad la fel nu-i iesire si sa-tia duci aminte de trecut nu as putea,Daca ti-ar sterge memoria si te-ar trimite in luema oamenilor asta da se mai suporta ^^ Dar sa fiu in locul ei nu as putea
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
Chappy
Mod-Sunshine
Chappy


feminin
Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
Karma :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

Warn :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Ati suporta sa fiti hell girl? Empty
MesajSubiect: Re: Ati suporta sa fiti hell girl?   Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeMier Iun 17, 2009 8:51 am

se pare ca eu si dev dev suntem singurele care ar suporta ,hehe ^^"
din fire iert repede si sunt in stare sa inghit multe lucruri dar aici nu prea conteaza pentru ca nu e razbunarea mea,pur si simplu fac asta pentru altcineva.imi plac puterile ei,poate ce nu imi convine e ca traiesc vesnic si ca unele persoane sunt chiar nevinovate dar nu e problema mea si pot fi si rece fata de cei pe care nu ii cunosc.sunt o persoana cu multe toane deci probabil ar fi zile in care ias duce pe aia cat mai repede ,in care leas da iluzii pana ma plictisesc sau ceva de genu.oricum pentru primii 100 de ani probabil nu mar deranja deloc xD
Sus In jos
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

Warn :
Ati suporta sa fiti hell girl? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ati suporta sa fiti hell girl? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Ati suporta sa fiti hell girl? Empty
MesajSubiect: Re: Ati suporta sa fiti hell girl?   Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitimeMier Iun 17, 2009 9:31 am

Heh, sunt sigura ca as putea sa fac fata acestui "job"... eu am toane schimbatoare, aci' rea, aci' buna... dar nu m-ar deranja asta pentru ca, cum zice si Chapp, nu este razbunarea mea. So, mi e pare chiar ceva usor^^'.
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
Continut sponsorizat





Ati suporta sa fiti hell girl? Empty
MesajSubiect: Re: Ati suporta sa fiti hell girl?   Ati suporta sa fiti hell girl? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ati suporta sa fiti hell girl?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hell girl: Buna sau rea?
» Hell girl-parere despre anime
» Mew sweetyest girl
» hell oh, guys!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Last Night :: Anime & Manga :: Anime List :: Jigoku Shoujo-
Mergi direct la: