The Last Night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Favourite zampakuto
Cel mai trist final anime Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:38 am Scris de honey06

» Fav arrancar
Cel mai trist final anime Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:26 am Scris de honey06

» Top 3 personaje favorite
Cel mai trist final anime Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 10:19 am Scris de honey06

» Hello.. here is me!
Cel mai trist final anime Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:59 am Scris de honey06

» Parere despre Bleach
Cel mai trist final anime Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:47 am Scris de honey06

» Parere
Cel mai trist final anime Icon_minitimeVin Iul 06, 2012 8:43 am Scris de honey06

» Amor si Spirit ( naruxhina, sasuxsaku)
Cel mai trist final anime Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 3:29 pm Scris de nikolika

» My oracle
Cel mai trist final anime Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 6:28 pm Scris de nikolika

» Cu cine se potriveste Yuuki?
Cel mai trist final anime Icon_minitimeLun Aug 08, 2011 7:02 am Scris de deeaanimegirl

» Hy-a kitty is here
Cel mai trist final anime Icon_minitimeSam Iul 02, 2011 1:20 pm Scris de roxycamy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 19, Vin Mar 29, 2024 1:53 am
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Regulament

 

 Cel mai trist final anime

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Lina Inverse
Black flower
Lina Inverse


feminin
Numarul mesajelor : 155
Varsta : 31
Oras natal : Balamucul Bucuresti
Stare de spirit : contactati spitalu 9
Karma :
Cel mai trist final anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai trist final anime Right_bar_bleue

Warn :
Cel mai trist final anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai trist final anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2009

Cel mai trist final anime Empty
MesajSubiect: Cel mai trist final anime   Cel mai trist final anime Icon_minitimeLun Feb 16, 2009 12:45 pm

Care anime vi s-a parut cel mai tragic la sfarsit?

Mie mi s-a parut Sonic X....
Chiar cand Metarexii vroiau sa cucereasca universul, Cosmo si-a sacrificat viata si i-a oprit puterile lui Stejar Intunecat, ca sa-l poata ataca Sonic si Shadow...apoi mai mult ca sigur a murit si Shadow....
Ce-mi placea de Tails cum plangea dupa Cosmo :X:
Sus In jos
http://www.magicnight.co.nr
SinQ
Sunshine
SinQ


feminin
Numarul mesajelor : 472
Varsta : 29
Oras natal : Planet Moon XD
Stare de spirit : Happy ! :D
Karma :
Cel mai trist final anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai trist final anime Right_bar_bleue

Warn :
Cel mai trist final anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai trist final anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/12/2008

Cel mai trist final anime Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai trist final anime   Cel mai trist final anime Icon_minitimeLun Feb 16, 2009 2:28 pm

Pai... cred ca cel mai tragic sfarsit de anime pe care le-am vazut a fost Paradise Kiss si Rouruni Kenshin. La ParaKiss mi s-a parut final trist pentru ca George a lasat-o pe Yukai cu ochii in soare, iar la Rouruni Kenshin cuplul principal practic moare... cam astea... in rest nu stiu, nu-mi aduc aminte >___<'.
Sus In jos
http://alinageo08.hi5.com
Doppelganger
Lool
Doppelganger


feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 31
Oras natal : Timisoara
Karma :
Cel mai trist final anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai trist final anime Right_bar_bleue

Warn :
Cel mai trist final anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai trist final anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/04/2009

Cel mai trist final anime Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai trist final anime   Cel mai trist final anime Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 11:50 pm

Cred ca cel mai trist a fost Vampire Knight :(((((((( nici acum nu pot crede ca so terminat asa :(( desi intr'un fel este frums,pe cealalta parte e foarte sad :(( oricum sper ca mai are continuare si va fi ceva mai happy ending ^^
Sus In jos
Pucca
Chibi
Pucca


feminin
Numarul mesajelor : 86
Varsta : 28
Oras natal : Marte...
Stare de spirit : nervi :)
Karma :
Cel mai trist final anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai trist final anime Right_bar_bleue

Warn :
Cel mai trist final anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai trist final anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/03/2009

Cel mai trist final anime Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai trist final anime   Cel mai trist final anime Icon_minitimeLun Apr 27, 2009 10:06 am

Sincer...Chrno Crusade...A fost cel mai tragic final si zau de nu am plans minute intregi...Cum se poata sa moara toti pe rand,numai Azmaria sa traiasca...In manga era mai fericit desi am citit undeva ca scria ca era mult mai trist XD...Care e partea fericita?Ca in manga,Chrono nu moare,ci numai Rosette...Si Satella inca traieste o.O...Azmaria se logodeste cu Joshua care devine preot si Rosette mai traieste pana la 23 de ani cand face stop-cardiac si moare XD...Da' totusi...Chrno Crusade are cel mai trist final...
Sus In jos
http://bleach-world.forumz.ro
SweetSugar
Lool
SweetSugar


feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 25
Oras natal : New Bucharest >:)
Stare de spirit : Madness is Contagious!! MWHAHAHA!!!
Karma :
Cel mai trist final anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai trist final anime Right_bar_bleue

Warn :
Cel mai trist final anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cel mai trist final anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/04/2011

Cel mai trist final anime Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai trist final anime   Cel mai trist final anime Icon_minitimeSam Apr 30, 2011 7:43 pm

Awww...mie mi s'au parut 4 tragice si dintre care 3 amuzante in acelasi timp;))
1. Chrono Crusade :( Pacat ca Chrono si Rosette au murit:( erau asa draguti impreuna:(
2. Code Geass...aici iar cu muritu...Lelouch nici nu a apucat sasi salveze sora ca el si Suzuki (paraca asa se numea) s'au omorat reciproc ;))
3. Death Note 0.o mie imi placea Kira ( Light) si a murit din cauza lu Ryuk dar radeam cand umbla pe strazi tinundu'se de mana ca sa nu cada:)))))
SI AKM CEL MAI TRAGIC ( din punctu meu de vedere) Hell Girl sfarsitul sezonului 3: AI moare lovita in cap de o lopata dupa ce abia reinviase ;)) Ce mod de a muri...lovit de lopata;))
Sus In jos
https://www.facebook.com/Lisa.Maria.Stefan
Continut sponsorizat





Cel mai trist final anime Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai trist final anime   Cel mai trist final anime Icon_minitime

Sus In jos
 
Cel mai trist final anime
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Din ce anime e poza?
» MAL-your anime list
» Top 5 anime preferate
» Cum ati aflat de anime-uri?
» Info about anime

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Last Night :: Anime & Manga :: Anime in general-
Mergi direct la: